Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 10474 
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

 

NápovědaCAD diskuze, rady, výměna zkušeností

 
CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoProblémy s uchycovacími body Autocad 2010

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
kvapil_dc Zobrazit panel
Zasloužilý člen
Zasloužilý člen

Přihlášen: 10.led.2014
Lokalita: ČR (JM)
Používám:
AutoCAD ecscad 2014 R2
Stav: Offline
Bodů: 215
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: Problémy s uchycovacími body Autocad 2010
    Zasláno: 23.lis.2015 v 06:57
Co všechno máte zapnuto ve volbě uchopení objektu? Tahle fičura mě taky pěkně vytáčí ve verzi 2014. Nějakým pravidlem asi má prioritu uchopení, které zrovna nepotřebujete. Já to řeším tak, že co nejvíc udělám ZOOM na danou oblast, ke které se chci přichytit - při vypnutém kroku.
Krok na to nemá vliv - v mém případě platí, že úchop má větší prioritu než krok (podle ZOOMu).
Zpět nahoru
vbehun Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel
Avatar

Přihlášen: 04.říj.2004
Lokalita: ČR (ZL)
Používám:
Autocad R10 >> Autocad 2022 / altern. QCad Prof.
Stav: Offline
Bodů: 1221
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 22.lis.2015 v 19:22
Může to "těsně vedle" souviset s nastavením kroku?
=^..^=
Zpět nahoru
bobes.f Zobrazit panel
Nováček
Nováček

Přihlášen: 29.kvě.2009
Lokalita: ČR (Pha)
Používám:
AutoCAD2008
Stav: Offline
Bodů: 8
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 22.lis.2015 v 19:07
Dobrý den, nevím jestli jsem si náhodou něco nepřenastavil. Ale mám ted problém s režimem uchopení. Když si vemu prvek a chci ho posunou z bodu do bodu tak se mi posune ne na přesně vybraný bod (třeba koncový), ale místo toho těsne vedle. Nevíte čím to může být?
Děkuji 
< id="foxcub_translator_popup_win" style="visibility:;width:0px;height:0px;border:0;padding:0;">
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 6908:Jak do AutoCADu načíst body z TXT/CSV seznamu souřadnic?
Tip 1723:VIPJak popsat bod textovou popiskou s jeho staničením (souřadnice X/Y) v AutoCADu LT?
Tip 6745:Jak měnit měřítko objektu vkládaného ze schránky (ctrl+v)?
Tip 9742:Jak vložit XY souřadnice z Excelu jako vrcholy křivky v AutoCADu?
Tip 494:VIPJak načíst (importovat) textový seznam souřadnic bodů X/Y/Z do AutoCADu LT nebo AutoCADu?
Tip 5192:Automatický vytyčovací bod.


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,422 sekund.