Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 15434 
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

 

NápovědaCAD diskuze, rady, výměna zkušeností

 
CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoCadkon+

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
Stáhalík Zobrazit panel
Diskutér
Diskutér

Přihlášen: 28.led.2009
Lokalita: ČR (Pha)
Používám:
Autocad,Revit
Stav: Offline
Bodů: 66
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: Cadkon+
    Zasláno: 11.bře.2016 v 07:56
Vlastní těžko :-)

Zhruba před 3 lety to byl převlečený Intellicad a DWG byly dost nekompatibilní. Zdá se že se od té doby moc nezměnilo.
Zpět nahoru
PepaR Zobrazit panel
CAD/BIM manager
CAD/BIM manager
Avatar

Přihlášen: 29.lis.2004
Lokalita: ČR (ZL)
Používám:
ruky a hlavu (občas ;)
Stav: Offline
Bodů: 6187
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 11.bře.2016 v 07:31
Kdyuž je tu probírán CADKON+, na jakém jádru vůbec funguje, prosím? Je to ZwCAD či vlastni engine?
Zpět nahoru
Vladimír Michl Zobrazit panel
Moderátor
Moderátor
Avatar
Arkance Systems

Přihlášen: 09.zář.2004
Lokalita: ČR (JČ)
Používám:
Dodáváme produkty Autodesk
Stav: Offline
Bodů: 21432
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 10.bře.2016 v 09:50
Žádný z těchto různých klonů AutoCADu není plně kompatibilní s DWG, s AutoLISPem/VisualLISPem už vůbec ne. Jsou obory, kde nekompatibilita souborů nemusí tolik vadit, ale profesionální projekční praxe obvykle vyžaduje spolupráci a předávání CAD dat, na které se lze spolehnout.
Vladimír Michl (moderátor)
Arkance Systems s.r.o. - www.arkance-systems.cz
(podpora viz hd.cads.cz)
Zpět nahoru
ProjektyS Zobrazit panel
Nováček
Nováček

Přihlášen: 10.bře.2016
Lokalita: Czech Republic
Používám:
Autocad,Cadkon+
Stav: Offline
Bodů: 2
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 10.bře.2016 v 08:53
Pouzival jsem stary Autocad 2010. Chtel jsem prejit na novy notebook s Windows 10 a nechal jsem se nalakat na program Cadkon+. Na prvni pohled vypada opravdu podobne. Udajne mel byt plne kompatibilni s DWG a umi spoustet i LISP aplikace. To jsem pekne naletel. Uz tu mam nekolik vykresu, ktere maji proti Autocadu rozdily v kotach, v typech car a v popisech. Na nekterych DWG program havaruje. Navic z LISP aplikaci, ktere jsem v Autocadu bez problemu pouzival ted funguje tak kazda desata. Ostatni hlasi chyby. Nastesti jsem si nechal ten stary dobry Autocad, ale upgrade pocitace musim odlozit nez se mi to podari nejak vratit. Pouceni - nikdy nemente to co funguje.
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 11566:VIPVyhněte se konfliktům jmen u souborů fontů a symbolů (SHX)
Tip 724:Po upgradu AutoCADu mi přestala fungovat profesní nadstavba.
Tip 5872:Chyba "Chybná definice typu čáry" při načítání typů čar z .LIN souboru.
Tip 7342:Hromadné vyhledání DWG výkresů s chybějícími SHX soubory.


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,969 sekund.