Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 15773 
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

 

NápovědaCAD diskuze, rady, výměna zkušeností

 
CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoProblémy s AutoCAD

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
trisobi Zobrazit panel
Nováček
Nováček

Přihlášen: 16.čer.2009
Lokalita: ČR (JM)
Používám:
AutoCAD 2007 LT
Stav: Offline
Bodů: 4
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: Problémy s AutoCAD
    Zasláno: 16.kvě.2016 v 15:51
Dobrý den,
mám dva problémy s AutoCADem LT2007:
1) pokaždé při spuštění se mi objeví hlášení "Při vykonávání programu došlo k chybě! (29)". Posílal jsem dotazy na hot-line, ale vůbec nereagovali. Víte někdo, kde je chyba? (OS: Win7/64; nepomohlo ani odinstalování a nová instalace A-CAD; na WinXP - stejný NTB - mě tuto chybu nehlásil)
2) pokud A-CAD otevřu "souborem" z disku D:, při pokusu o uložení souboru (originálního, upraveného nebo nově vytvořeného) na jinou diskovou jednotku (C:; USB...), program zamrzne ve chvíli, kdy kliknu v okně "Ulož výkres jako" do pole "Uložit do:". Objeví se hláška "KRITICKÁ CHYBA: Unhandled Access Violation Writing 0x0014 Exception at 7748e6dfh". Opět Autodesk nereagoval na několikeré odeslání této chyby.
Prosím o radu, už mě to opravdu nebaví. Děkuji Martin Ruiner
Zpět nahoru
Vladimír Michl Zobrazit panel
Moderátor
Moderátor
Avatar
Arkance Systems

Přihlášen: 09.zář.2004
Lokalita: ČR (JČ)
Používám:
Dodáváme produkty Autodesk
Stav: Offline
Bodů: 21432
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 16.kvě.2016 v 16:22
Dobrý den,
na který "hotline" jste to posílal? Autodesk sám zpravidla nedělá přímou podporu zákazníkům.
 
Zřejmě se snažíte spouštět váš starý AutoCAD na nepodporované verzi operačního systému a z toho plynou výše uvedené chyby. Viz též:
 
Co je váš disk D:? Standardní mechanický či SSD disk nebo nějaký externí, USB či flash disk? Opět ale může souviset s nekompatibilním OS. Doporučujeme upgrade na aktuální LT 2017 nebo downgrade operačního systému na podporovanou verzi.
 
Vladimír Michl (moderátor)
Arkance Systems s.r.o. - www.arkance-systems.cz
(podpora viz hd.cads.cz)
Zpět nahoru
trisobi Zobrazit panel
Nováček
Nováček

Přihlášen: 16.čer.2009
Lokalita: ČR (JM)
Používám:
AutoCAD 2007 LT
Stav: Offline
Bodů: 4
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 17.kvě.2016 v 07:58
Dobrý den. Děkuji za Vaši reakci. 
Jedná se o automaticky generovanou reakci na chybové hlášení přímo z A-CADu. Jednou, při prvním nebo druhém pokusu o jejich reakci na chybu, mne dokonce mailem kontaktovali a napsali, abych si přeinstaloval A-CAD ve PC. Dle výpisu generovaného automaticky věděli (mohli vyčíst), že se jedná o OS WIN7/64 a A-CAD LT2007. Ten jsem ve Vámi doporučených odkazech nenašel.
Můj disk D: je část HDD v NTB, který mám dělený na C: a D:. Všechna data mám na D:, na C: pouze programy + nejnutnější podporu, takže při formátování nemusím složitě vyhledávat, co z formátovaného disku přesunout / uchovat a co ne. Když tedy otevřu soubor .dwg na D: a chci jej upravený uložit kamkoli jinam, než na D: (včetně C:), program vypíše již uvedené chybové hlášení. 
Možná je to způsobeno skutečně tou nekompatibilitou. Jen mi to zatím nikdo nedokázal napsat, a to ani k jedné chybě. Tyto chyby mě nijak neomezují, jen jsou "nepříjemné", ptz s nimi musím počítat a myslet na ně.
Zpět nahoru
Vladimír Michl Zobrazit panel
Moderátor
Moderátor
Avatar
Arkance Systems

Přihlášen: 09.zář.2004
Lokalita: ČR (JČ)
Používám:
Dodáváme produkty Autodesk
Stav: Offline
Bodů: 21432
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 17.kvě.2016 v 08:52
Automaticky generovaná hlášení chyb je dobré posílat, ale není to v žádném případě hotline. Pokud je nahlášená chyba známým problémem a má řešení ve formě opravy, Autodesk se uživateli může ozvat s doporučeními. Pokud je to nově nahlášený problém (a zvlášť pokud je hlášen více uživateli), vede k vývoji opravy a při jejím uvedení jste opět kontaktován upozorňovacím e-mailem. Ale klasický support to není. Ten je řešen podporou prodejce - např. na https://helpdesk.cadstudio.cz .
 
Popsané chyby jsou s největší pravděpodobností způsobeny nekompatibilitou OS.
Vladimír Michl (moderátor)
Arkance Systems s.r.o. - www.arkance-systems.cz
(podpora viz hd.cads.cz)
Zpět nahoru
trisobi Zobrazit panel
Nováček
Nováček

Přihlášen: 16.čer.2009
Lokalita: ČR (JM)
Používám:
AutoCAD 2007 LT
Stav: Offline
Bodů: 4
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 17.kvě.2016 v 12:44
Děkuji za Váš čas. Popřemýšlím tedy o vyšší verzi. Martin Ruiner
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 489:Kam se v AutoCADu 2000i poděla ikona zlomené tužky?
Tip 3289:VIPOdvození součástí s nestejnoměrným měřítkem X/Y/Z v Inventoru.
Tip 5570:VIPJak vytvořit odvozenou součást s nestejnoměrným měřítkem X/Y/Z ?
Tip 2788:VIPJak do výkresu vložit rastrový obrázek s nestejnými měřítky X,Y?
Tip 1723:VIPJak popsat bod textovou popiskou s jeho staničením (souřadnice X/Y) v AutoCADu LT?
Tip 6745:Jak měnit měřítko objektu vkládaného ze schránky (ctrl+v)?


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,754 sekund.