ARKANCE - globální Platinum partner Autodesk ARKANCE | KONTAKT - CZ | SK | EN | DE
Přes 123.000 registrovaných u nás, celkem 1.131.000 registrovaných (CZ+EN). Tipy pro AutoCAD 2027, pro Inventor 2027 a pro Revit 2027. Nový Kalkulátor nosníků, Inženýrský kalkulátor, Spirograf generátor a Regresní křivky v sekci Převodníky. Kompletní příkazy a proměnné AutoCADu 2027.
Konference CADfórum 2026 - automatizace navrhování
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

?
CAD diskuze, rady, výměna zkušeností

CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion, 3ds Max, Vault a s dalšími CAD/BIM/PDM aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy ARKANCE (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na emea.support.arkance.world
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoPovrch barevný jako velikonoční vajíčko

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
Civil3D RSS Zobrazit panel
RSS roboti
RSS roboti

Přihlášen: 20.lis.2009
Stav: Offline
Bodů: 171
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: Povrch barevný jako velikonoční vajíčko
    Zasláno: 29.zář.2016 v 15:32
     Dobrý den, Velikonoce jsou ještě daleko, ale my si dnes pohrajeme s barvami a jako omalovánky nám poslouží povrchy. Nápad na tento článek dostal Martin Folber na jednom ze svých školení, tak se na něj podívejme. A kdo ví, třeba další článek vznikne po školení, které se bude konat právě u vás. :) zdroj obrázku: https://goo.gl/U9Y5QG  O co půjde?      Jádro článku je následující. Máme

Viz pokračování...

Civil3D.cz - blog věnovaný aplikaci AutoCAD Civil 3D
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 241:Atrakce v Rel.14
Tip 3014:Velikonoční vajíčko v Autodesk Revitu.
Tip 271:Atrakce v AutoCADu 2000
Tip 1539:Skryté "velikonoční vajíčko" v Architectural Desktopu R3.
Tip 2281:Kdo najde velikonoční vajíčko v AutoCADu 2002?
Tip 3839:Velikonoční vajíčko skryté v AutoCADu 2005 (a LT, Mapu či Desktopech).


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,211 sekund.