Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 6129 
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

 

NápovědaCAD diskuze, rady, výměna zkušeností

 
CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoNefunkční Správce hladin

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
blikcvak Zobrazit panel
Nováček
Nováček

Přihlášen: 16.lis.2015
Lokalita: ČR (SČ)
Používám:
Autocad
Stav: Offline
Bodů: 3
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: Nefunkční Správce hladin
    Zasláno: 09.lis.2016 v 22:03
Zdravím, 
z ničeho nic mi přestal fungovat správce hladin (Autocad 2008). Při kliknutí přestane Autocad pracovat, zmáčknutím Esc se Autocadrozchodí ale správce se neotevře. Také mi přijde že nefunguje překreslení výkresu, bůhví co všechno dalšího... Kdybyste měli radu co s tím abych nemusel celé přeinstalovat, byl bych vděčný... Děkuji za případné rady.
Zpět nahoru
blikcvak Zobrazit panel
Nováček
Nováček

Přihlášen: 16.lis.2015
Lokalita: ČR (SČ)
Používám:
Autocad
Stav: Offline
Bodů: 3
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 11.lis.2016 v 07:42
Tak se vše vyřešilo a příčina je docela vtipná. Pracoval jsem dříve na dvou monitorech zároveň a okno správce hladin se otvíralo na ploše druhého monitoru. Nevím proč, ale po odpojení druhého monitoru se okno správce hladin otevřelo jakoby mimo používanou obrazovku... Po připojení druhého monitoru jsem okno přetáhl do prvního a vše zas chodí jak má. Překreslení teď funguje, nevím čím to bylo. 
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 5045:VIPDialog příkazu Správce hladin nefunguje - skončí na Fatal Error.
Tip 6934:Nefunkční tlačítko "Nová hladina ze standardu".
Tip 5993:Jak předefinovat vlastnosti hladin vlastnostmi z jiného DWG výkresu?
Tip 2013:Jak přetáhnout vlastnosti hladin z jednoho výkresu do druhého?
Tip 6796:VIPObnovení chybějících příkazů AutoCADu v ADT/Architecture.
Tip 6125:VIPPřestala fungovat funkce Kukátko ve VisualLISP editoru (VLIDE).


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,631 sekund.