Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 16681 
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

 

NápovědaCAD diskuze, rady, výměna zkušeností

 
CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoObsah projektové dokumentace podle 499/2006

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
PepaR Zobrazit panel
CAD/BIM manager
CAD/BIM manager
Avatar

Přihlášen: 29.lis.2004
Lokalita: ČR (ZL)
Používám:
ruky a hlavu (občas ;)
Stav: Offline
Bodů: 6187
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: Obsah projektové dokumentace podle 499/2006
    Zasláno: 22.úno.2017 v 02:36
Dobré ránko kolegové,

již mě nebavilo listovat vyhláškou č. 499/2006 Sb., o dokumentaci staveb nahoru a dolů, a tak jsem to dal do tabulky, o kterou bych se s Vámi rád podělil.


Připojené náhledyPřihlaste se pro zobrazení plné verze - 270/Obsah_dokumentace_podle_499-2006_Sb_w_web.jpg


Obsah zobrazíte po klepnutí na +/- v levé a horní části tabulky.

Zpět nahoru
Mantlík Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel

Přihlášen: 01.říj.2004
Lokalita: ČR (Pha)
Používám:
ACAD/Map/Civil R10-> 2022
Stav: Offline
Bodů: 2527
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 22.úno.2017 v 09:08
Pedagog se nezapře Thumbs Up
Určitě se to leckomu bude hodit

A když už je tu tohle téma, tak bych si postesknul ...
Uvítal bych, kdyby se konečně sjednotilo členění dokumentace podle vyhlášek 499 (MMR) a 146 (MD).
Pokud je komunikace součástí stavby jiné (bytové či jiné), je to občas ruská ruleta, jak to číslovat ...
Některé úřady berou 499, jiné striktně trvají na 146, takže se ve výsledku občas komunikace vydává 2x s různým členěním
 
J. Mantlík

Zpět nahoru
PepaR Zobrazit panel
CAD/BIM manager
CAD/BIM manager
Avatar

Přihlášen: 29.lis.2004
Lokalita: ČR (ZL)
Používám:
ruky a hlavu (občas ;)
Stav: Offline
Bodů: 6187
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 22.úno.2017 v 22:48
O pedagogiku ani tak nejde, spíše jsem si říkal, že by bylo fajn vyzkoušet model sdílení některých profesních věcí bezúplatně. To víte, pořád je ve mě ten obyčejný kluk z dědiny plný ideálů ;-).

S tou tabulkou pro 146 jste trefil hřebíček na hlavičku, jsem zvědav, zda se toho někdy někdo výš v budoucnu chytne.
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 1647:VIPJak nainstalovat AutoCAD 2000 pod Windows XP?
Tip 3221:V jakých jazycích lze zakoupit AutoCAD 2006, 2005 či 2004?
Tip 13041:Jak mohu otočit objekt budovy tak, aby byl v půdorysu zarovnán horizontálně (rovně) a v situaci byl zarovnán na sever?
Tip 8123:VIPSpouštění AutoCADu nebo Inventoru (podle obsahu) poklepáním na DWG.
Tip 4433:Mohu zakoupit nebo používat produkt Autodesku zakoupený v zahraničí?
Tip 3191:Jak zkopírovat standardy projektu Revitu z jednoho projektu do druhého?


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,566 sekund.