Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 16571 
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

 

NápovědaCAD diskuze, rady, výměna zkušeností

 
CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoImport DWG

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
stefanat Zobrazit panel
Nováček
Nováček

Přihlášen: 15.říj.2015
Lokalita: ČR (Pha)
Používám:
AUTOCAD2016
Stav: Offline
Bodů: 2
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: Import DWG
    Zasláno: 22.dub.2017 v 10:19
Dobrý den.
Chtěla bych prosím poradit ohledně importu dwg do jiného programu (scia). Jelikož souřadnicový systém je v autocadu xy a v programu do kterého importuji xz..chci se zeptat co mám udělat aby se mi výkres také "hodil" do tohoto ss. Protože když importuji přes tento ss tak se mi potom ukáže výkres ve scie pouze jako čára. Vím, že je na to nějaká funkce přes souřadnice, ale bohužel si jí nepamatuji a nemužu nic najít..nebo pokud je na to i jiný způsob tak ho ráda uvítám..:)
Předem moc děkuji za pomoc..Smile
Zpět nahoru
maiklss Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel
Avatar

Přihlášen: 08.říj.2008
Lokalita: ČR (VY)
Používám:
Inventor
Stav: Offline
Bodů: 1625
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 22.dub.2017 v 10:53
Stačí přenastavit souřadný system v AC:)

http://www.fce.vutbr.cz/studium/materialy/autocad/AutoCADII_cz/cz_ucs.htm< id="foxcub_translator_popup_win" style="visibility:;width:0px;height:0px;border:0;padding:0;">< id="foxcub_translator_popup_win" style="visibility:;width:0px;height:0px;border:0;padding:0;">
Když můžu pomůžu:)
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 8147:VIPInventor zhavaruje na chybu Runtime error při importu DWG modelu.
Tip 7256:Přestal mi fungovat import DWG souborů v Inventoru.
Tip 8527:Import 3D DWG souborů AutoCADu do Inventoru.
Tip 10780:Při importu DWG souboru se nesprávně importují namapované materiály.
Tip 3076:Jak načítat DWG výkresy chráněné heslem do Inventoru?
Tip 2368:Po importu DWG do Inventoru chybějí některé texty.


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,465 sekund.