Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor a další produkty Autodesk - od firmy CAD Studio [www.cadforum.cz]
Česky Slovensky English Deutsch
Přihlášení:
▶ Registrace

právě čte: 3528 
RSS tipy RSS kanál - CAD tipy
RSS diskuze RSS kanál - CAD diskuze

Diskuze Diskuzní fórum

NápovědaCAD diskuze

CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit a dalšími CAD aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru.
Fórum nenahrazuje technický support firmy CAD Studio - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

LT na Revit LT

Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
H.Beneš Zobrazit panel
Nováček
Nováček

Přihlášen: 15.čer.2017
Lokalita: ČR (VY)
Používám:
Autocad LT
Stav: Offline
Bodů: 2
Možnosti příspěvku Možnosti příspěvku   Poděkování (0) Poděkování0   Citace H.Beneš Citace  OdpovědětOdpověď Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: LT na Revit LT
    Zasláno: 15.čer.2017 v 11:03
Mám otázku, mám Autocad LT, který mi končí v červenci. Můžu z něj přejít na sadu Revit LT 2018 abych teď využil tu slevu 30%?
Zpět nahoru
Vladimír Michl Zobrazit panel
Moderátor
Moderátor
CAD Studio a.s.

Přihlášen: 09.zář.2004
Lokalita: ČR (JČ)
Používám:
Dodáváme produkty Autodesk
Stav: Offline
Bodů: 16210
Možnosti příspěvku Možnosti příspěvku   Poděkování (0) Poděkování0   Citace Vladimír Michl Citace  OdpovědětOdpověď Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 15.čer.2017 v 11:20
Ano, zakoupením zlevněného ročního nebo víceletého subscription na "Revit LT Suite 2018 CS+" získáte nový produkt obsahující AutoCAD LT 2018 i Revit LT 2018. Začátek platnosti se dá do července odložit - pokud je dotaz mířen tím směrem.
Vladimír Michl (moderátor)
CAD Studio a.s. - www.cadstudio.cz
(podporu najdete na helpdesk.cadstudio.cz)
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:

Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel

Stránka byla vygenerována za 0,094 sekund.