Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 16158 
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

 

NápovědaCAD diskuze, rady, výměna zkušeností

 
CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoR 18.2 instance

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
Kosík Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel

Přihlášen: 06.říj.2004
Lokalita: Czech Republic
Používám:
ACA 2017 + DT+, Revit 2017
Stav: Offline
Bodů: 526
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: R 18.2 instance
    Zasláno: 06.lis.2017 v 09:33
Přeji příjemný den
U revitu R 18.2 jsem narazil na zatím jeden problém, o kterém si zatím nevím co si  mám myslet. Při přepínání parametru typu instance progam buď nereaguje vůbec a tlačítko použít jenom problikne a nic se nezmění (rodina má více parametru typu instance), nebo musím toto tlačíto použít (což u 17 nebylo nutné), aby se přepsaná hodnota změnila. V druhé variantě se pokus o přepsání musí opakovat i častěji. V prvním případě přepis je věcí náhody a někdy se stane, že se to povede. Zdá se mi rovněž, že R 18 víc zatěžuje procesor než 17, častěji se zapíná chlazení procesoru. Taky odezva 18 se mi zdá o něco pomalejší než u předchozí verze.
W.7
Neví někdo, zda je to jenom můj problém v instalaci, nebo je to ještě neulovená chybička v programu.
Děkuji
Jan Kosík
Zpět nahoru
Peter Jirat Zobrazit panel
CAD/BIM manager
CAD/BIM manager
Avatar

Přihlášen: 04.říj.2004
Lokalita: ČR (Pha)
Používám:
ACAD ->2021, Revit ->2022
Stav: Offline
Bodů: 3927
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 06.lis.2017 v 11:53
Schválně jsem si to zkusil, větší model, měním parametry u dveří, nezdá se mi žádné zpomalení proti 17 ani zašedlé parametry.

OS: Win10
Zpět nahoru
Marfry Zobrazit panel
Diskutér
Diskutér

Přihlášen: 14.čer.2012
Lokalita: ČR (ZL)
Používám:
Revit, AutoCAD
Stav: Offline
Bodů: 55
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 06.lis.2017 v 12:28
Dobrý den,
u 2018.2 jsem narazil na stejný problém s přepínánmím paramertrů instancí u do modelu vložených rodin ...

OS: Windows 7
Zpět nahoru
Kosík Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel

Přihlášen: 06.říj.2004
Lokalita: Czech Republic
Používám:
ACA 2017 + DT+, Revit 2017
Stav: Offline
Bodů: 526
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 15.lis.2017 v 11:31
Přeji příjemný den
zdá se, že po poslední aktualizaci W7 problém zmizel. Byla to patrně věc opračního systému a né Revitu 18
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 9341:Použití iLogic na rozklad jména IPT souboru a naplnění iVlastností.
Tip 12621:Jak zadat rozměry v Revitu v jiných jednotkách?
Tip 5555:Jak převést barevný odstín CMYK na RGB?
Tip 355:Tabulka Excelu vložená do AutoCADu je oříznutá.
Tip 13696:Jak vytvořit rodinu opakujících se prvků pomocí tažení? (inženýrské sítě v Revitu)
Tip 8143:Revit chyba: Čára je příliš krátká


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,602 sekund.