Děkujeme za účast na konferenci CADfórum 2025 - podívejte se na reportáž
Přes 120.500 registrovaných u nás, celkem 1.108.000 registrovaných (CZ+EN).
Tipy pro AutoCAD 2026, pro Inventor 2026 a pro Revit 2026.
Vyzkoušejte nový přesný Kalkulátor,
vylepšený Převodník jednotek a
proměnné prostředí AutoCADu.
Diskuzní fórum, poradna
?CAD diskuze, rady, výměna zkušeností
Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion, 3ds Max, Vault a s dalšími CAD/BIM/PDM aplikacemi.
Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy ARKANCE (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.arkance-systems.cz
|
Odpovědět
|
archiv |
| Autor | |
maiklss
TOP uživatel
Přihlášen: 08.říj.2008 Lokalita: ČR (VY) Používám: Inventor Stav: Offline Bodů: 1627 |
Téma: MAkro na vyhledání a export textu podle krytériiZasláno: 07.bře.2018 v 08:32 |
|
Dobrý den nemáteněkdo makr na vyhledání textu v DWG podle kratérii a který text bude vyhovovat tak se mi přidá do seznamu vyhovujících?
Potřebuji exporotvat v podstatě nalezené výsledky do XLS či TXT z f-ce nahradit. |
|
|
Když můžu pomůžu:)
|
|
![]() |
|
Vladimír Michl
Profil člena
Odeslat soukromou zprávu
Najít příspěvky člena
Navštívit stránky člena
Přidat do seznamu známých
Moderátor
ARKANCE Přihlášen: 09.zář.2004 Lokalita: ČR (JČ) Používám: Implementujeme řešení Autodesk Stav: Offline Bodů: 22051 |
Zasláno: 07.bře.2018 v 09:24 |
|
Šlo by např. použít náš srxText, nepoužít nahrazení (na výzvu Nahradit jen <enter>) a dát volbu skipAll - jen to pak vypíše nalezené řetězce.
|
|
![]() |
|
maiklss
TOP uživatel
Přihlášen: 08.říj.2008 Lokalita: ČR (VY) Používám: Inventor Stav: Offline Bodů: 1627 |
Zasláno: 07.bře.2018 v 09:57 |
|
Děkuji, výpis fnguje ale textu je tam asi 100 000 a v histroii se mi zobrazí jne pár :( jakým způsoběm nastavit počet řádků v histroii příkazového řádku?
|
|
|
Když můžu pomůžu:)
|
|
![]() |
|
Vladimír Michl
Profil člena
Odeslat soukromou zprávu
Najít příspěvky člena
Navštívit stránky člena
Přidat do seznamu známých
Moderátor
ARKANCE Přihlášen: 09.zář.2004 Lokalita: ČR (JČ) Používám: Implementujeme řešení Autodesk Stav: Offline Bodů: 22051 |
Zasláno: 07.bře.2018 v 11:59 |
|
V tom případě asi bude nejlépe zapnout protokolování do souboru - viz starší tip:
|
|
![]() |
|
Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk
Odpovědět
|
|
| Přejít na fórum | Oprávnění fóra ![]() Nemůžete vytvářet nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru Nemůžete vymazávat vaše příspěvky v tomto fóru Nemůžete upravovat vaše příspěvky v tomto fóru Nemůžete vytvářet ankety v tomto fóru Nemůžete hlasovat v anketách v tomto fóru |
Stránka byla vygenerována za 0,148 sekund.



MAkro na vyhledání a export textu podle krytérii
Možnosti tématu


