ARKANCE - globální Platinum partner Autodesk ARKANCE | KONTAKT - CZ | SK | EN | DE
Již 10.000+ CAD tipů. Přes 118.500 registrovaných u nás, celkem 1.092.000 registrovaných (CZ+EN), přes 53.000 CAD/BIM bloků. Vyzkoušejte nový přesný Inženýrský kalkulátor. Kompletní příkazy AutoCADu a proměnné AutoCADu 2026.
Katalog CAD bloků
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

?
CAD diskuze, rady, výměna zkušeností

CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion, 3ds Max, Vault a s dalšími CAD/BIM/PDM aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy ARKANCE (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.arkance-systems.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoFB: Lindab a.s. - BIM prvky pre projektantov. Spoločnosť Lindab a.s.

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
CAD Studio Facebook Zobrazit panel
RSS roboti
RSS roboti

Přihlášen: 19.pro.2016
Lokalita: ČR (Pha)
Stav: Offline
Bodů: -5
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: FB: Lindab a.s. - BIM prvky pre projektantov. Spoločnosť Lindab a.s.
    Zasláno: 14.čer.2018 v 11:57
Lindab a.s. - BIM prvky pre projektantov. Spoločnosť Lindab a.s., výrobca strešných, stavebných, halových a ventilačních systémov, vytvára BIM prvky pre projektantov aj vďaka kvalitnému školeniu CAD Studia. http://www.cadstudio.sk/lindab-a-s-bim-prvky-pre-projektantov-art3429

Viz pokračování...

CAD Studio Facebook - zústaňte v kontaktu
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 11962:Chyba: Prvek nelze upravit. Byl smazán v centrálním modelu.
Tip 2507:Hlášení "Bude vytvořeno příliš mnoho objektů" v příkazu POLE.
Tip 12973:Jak otevřít model z Autodesk BIM 360 v Navisworks?
Tip 5396:V souboru načteném ze starší verze Inventoru chybí kóty a pracovní prvky.
Tip 12483:Při přesunu prvku v Revitu se změní jeho ID.
Tip 4396:Kontrola kolizí prvků stavby/projektu v Revitu.


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,340 sekund.