Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 9149 
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

 

NápovědaCAD diskuze, rady, výměna zkušeností

 
CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoCadVault

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
mohy Zobrazit panel
Diskutér
Diskutér

Přihlášen: 24.led.2006
Lokalita: ČR (MS)
Používám:
Autodesk Map 3D
Stav: Offline
Bodů: 70
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: CadVault
    Zasláno: 11.srp.2006 v 09:15

Dobrý den. Tak nám firma koupila CadVault. Nepochybně užitečná věcička. Ale. Když zkouším na počítači s nainstalovaným CadVaultRT otevřít chráněný výkres, tak ať dám jakékoliv práva, stále mi zobrazuje jen logo, že výkres je chráněný, výkres ne. Přitom, když jsme zkoušeli trial verzi, tak mi to šlo. Ale teď po zakoupení licence a po zaregistrování mi enabler chráněný výkres nezobrazí...a můžu se klidně posr...

Neřešil někdo něco podobného?

Autodesk Map 3D 2007
Zpět nahoru
mohy Zobrazit panel
Diskutér
Diskutér

Přihlášen: 24.led.2006
Lokalita: ČR (MS)
Používám:
Autodesk Map 3D
Stav: Offline
Bodů: 70
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 11.srp.2006 v 09:33

kruci, tak teď jsem zkoušel vytvořit chráněný výkres na jiném počítači a neustále mi to píše, že vault nemohl být vytvořen, chyba: eEndOfFile

A to i když jsou zkoušel načtený výkres, i když jsem si sám vytvořil jen pár čar...

Jdu se oběsit

Autodesk Map 3D 2007
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 6035:DWG výkres zamčený pomocí CADVault se mi zobrazí i na počítači bez CADVaultu.
Tip 4985:Jak zabránit zkopírování entit výkresu do jiného projektu?
Tip 5001:Jak se zobrazí DWG chráněné pomocí aplikace CADVault?
Tip 6690:Snadné rozložení MINSERT objektů.
Tip 5047:Jak zamknout/ochránit více rozvržení nebo výkresů najednou?
Tip 3168:Jak získat osobní certifikát potřebný pro funkci AutoCADu Digitální podpis?


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,578 sekund.