ARKANCE - globální Platinum partner Autodesk ARKANCE | KONTAKT - CZ | SK | EN | DE
Již 10.000+ CAD tipů. Přes 118.000 registrovaných u nás, celkem 1.092.000 registrovaných (CZ+EN), přes 53.000 CAD/BIM bloků. Vyzkoušejte nový přesný Inženýrský kalkulátor. Kompletní příkazy AutoCADu a proměnné AutoCADu 2026.
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

?
CAD diskuze, rady, výměna zkušeností

CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion, 3ds Max, Vault a s dalšími CAD/BIM/PDM aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy ARKANCE (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.arkance-systems.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoGeoRefImg

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
Vladimír Michl Zobrazit panel
Moderátor
Moderátor
Avatar
Arkance Systems

Přihlášen: 09.zář.2004
Lokalita: ČR (JČ)
Používám:
Implementujeme řešení Autodesk
Stav: Offline
Bodů: 21898
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: GeoRefImg
    Zasláno: 30.dub.2021 v 11:31
GeoRefImg (V3.2) nyní obsahuje i reaktor (lze zapínat příkazem AGRI), který zajistí automatické umístění georeferencovaných obrázků už při při připojení ve standardních příkazech IMAGEATTACH (OBRPŘIPOJ), IMAGESATTACH nebo -IMAGE Attach (-OBRÁZEK Připoj).


Vladimír Michl (moderátor)
ARKANCE CZ - arkance.world
(podpora viz helpdesk.arkance-systems.cz)
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 7086:Jak zpětně vytvořit world soubor z obrázku?
Tip 12879:Jak do DWG připojit více rastrových obrázků najednou?
Tip 9138:Jak umístit obrázek GeoTIFF automaticky do správné polohy?
Tip 13418:Příkaz MAPIINSERT mi nenabídne georeferenci (data z world souboru)
Tip 3795:Mohu v AutoCADu použít rastrové snímky s georeferencemi?
Tip 9565:Co jsou world soubory .TFWX?


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,117 sekund.