Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 11288 
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

 

NápovědaCAD diskuze, rady, výměna zkušeností

 
CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenojaky typ rodiny na nestandardni bet. nosnik

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
Rudolf Vyhnalek Zobrazit panel
Diskutér
Diskutér

Přihlášen: 20.čer.2006
Lokalita: ČR (Pha)
Používám:
AutoCAD2007, ADT + CADKON DT, Revit 9.1
Stav: Offline
Bodů: 89
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: jaky typ rodiny na nestandardni bet. nosnik
    Zasláno: 12.říj.2006 v 13:59
zdravim. Od rana tu zapasim s zelezobetonovym prvkem, ktery je pres nekolik podlazi a jedna se o sikmy nosnik. Zkousel jsem nekolik typu rodin, ale ani jedna nevyhovovala. Nema nekdo podobnou zkusenost? Resp. nezpracovaval nekdo podobnou zalezitost. Uz jsem z toho zoufaly Cry Diky za radu
Zpět nahoru
Rudolf Vyhnalek Zobrazit panel
Diskutér
Diskutér

Přihlášen: 20.čer.2006
Lokalita: ČR (Pha)
Používám:
AutoCAD2007, ADT + CADKON DT, Revit 9.1
Stav: Offline
Bodů: 89
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 13.říj.2006 v 06:54
dobre rano vazeni, tak jsem nasel rodinu, ktera se na tento prvek hodi snad jako jedina. jde o obecny model. co me na nem ovsem velice mrzi je to, ze nejsem schopen vytahnout tento model do polozek. jedna se o mass prvek vytvoreny vytazenim profilu a potreboval bych, aby se dal vytahnout z dat jeho objem. je to mozne? diky za radu
Zpět nahoru
IvanaV Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel

Přihlášen: 01.lis.2004
Lokalita: ČR (Pha)
Používám:
Revit 6-2016, AutoCAD občas
Stav: Offline
Bodů: 296
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 13.říj.2006 v 11:19
Pěkné dopoledne, už jsem se doprokousala... :)
 
Všechny nestandardní součásti (které jsou třeba zejm.tvarově přizpůsobit) lze dělat jako tzv."rodinu na místě" (toolpaleta Modelování, nástroj "vytvořit...") Má to tu výhodu, že si předem vyberete kategorii, do které se poté vytvořený model přiřadí a jako takový se pak vykazuje.
Pokud máte trám už hotový jako Obecný model, dejte na něm "upravit" a v menu: Nastavení -> Kategorie a parametry rodiny... vyberte správnou kategorii. Nosník půjde potom vypsat spolu s ostatními betonovými konstrukčními prvky (jinak byste musel vypisovat jako hmotu).
Zpět nahoru
Rudolf Vyhnalek Zobrazit panel
Diskutér
Diskutér

Přihlášen: 20.čer.2006
Lokalita: ČR (Pha)
Používám:
AutoCAD2007, ADT + CADKON DT, Revit 9.1
Stav: Offline
Bodů: 89
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 13.říj.2006 v 11:29
SQELE, TAK TO JSEM PRESNE POTREBOVAL. DIKY... UZ MODIFIKUJI
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 10953:VIPJak lze aktivovat rozšířené (beta) funkce aplikace Inventor HSM (Inventor CAM)?
Tip 8717:Jak ve výkresu zobrazit těžiště podsestavy?
Tip 10851:iLogic - jak ve výkresu zpracovat materiál a cestu součásti?
Tip 8644:Nezobrazuje se část kontextového pásu karet v Revitu 2012/2013.
Tip 8143:Revit chyba: Čára je příliš krátká
Tip 1462:VIPJak zprovoznit produkt Autodesku pod Windows XP beta?


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,643 sekund.