Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 2376 
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

 

NápovědaCAD diskuze, rady, výměna zkušeností

 
CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoTisk na DesignJet 800

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
_vlk Zobrazit panel
Zasloužilý člen
Zasloužilý člen

Přihlášen: 24.bře.2006
Lokalita: ČR (JM)
Používám:
Civil 3D
Stav: Offline
Bodů: 239
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: Tisk na DesignJet 800
    Zasláno: 03.led.2007 v 14:47
Když odešlu na plotr větší výkres, objeví se chybová hláška, že se tisk nezdařil, výkres se vytiskne, ale neuloží se do fronty v plotru a není možné s ním dál v plotru pracovat. Nevíte v čem je problém?
Zpět nahoru
_vlk Zobrazit panel
Zasloužilý člen
Zasloužilý člen

Přihlášen: 24.bře.2006
Lokalita: ČR (JM)
Používám:
Civil 3D
Stav: Offline
Bodů: 239
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 19.úno.2007 v 09:12
Tak jsem přišel na to, že výše uvedený problém nastává při nastavení velikosti papíru větší než 1500mm. Pokud je nastaven papír menší, vše je OK. Nechce se mi věřit, že by takový plotr nezvládl větší výkresyCry
Prosím o jakékoliv zkušenosti a názory.
Zpět nahoru
Vladimír Michl Zobrazit panel
Moderátor
Moderátor
Avatar
Arkance Systems

Přihlášen: 09.zář.2004
Lokalita: ČR (JČ)
Používám:
Dodáváme produkty Autodesk
Stav: Offline
Bodů: 21493
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 19.úno.2007 v 09:24
Delší výkresy určitě umí. Máte správný (aktuální) driver pro DesignJet (V6.15) a firmware (A.03.04)?
Vladimír Michl (moderátor)
Arkance Systems s.r.o. - www.arkance-systems.cz
(podpora viz hd.cads.cz)
Zpět nahoru
_vlk Zobrazit panel
Zasloužilý člen
Zasloužilý člen

Přihlášen: 24.bře.2006
Lokalita: ČR (JM)
Používám:
Civil 3D
Stav: Offline
Bodů: 239
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 20.úno.2007 v 10:21
Driver mám aktuální 6.15, firmware jsem měl A.03.03, upgradoval jsem na A.03.04, ale problém přetrvává.
Jen pro upřesnění: plotr vytiskne i delší výkresy, ale nezapíše je do tiskové fronty.
Zpět nahoru
Mantlík Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel

Přihlášen: 01.říj.2004
Lokalita: ČR (Pha)
Používám:
ACAD/Map/Civil R10-> 2022
Stav: Offline
Bodů: 2541
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 25.úno.2007 v 00:05

máme HP800 firmware A.02.08, driver 5.34, později 6.11, Win2000

Dřív se stávalo pravidelně, že "dlouhé" výkresy (tj. delší než 1067 mm) ve frontě nezůstávaly, ale chybová hláška se žádná neobjevila

Od nějaké doby (návštěva technika kvůli už nevím čemu) se situace zlepšila, ve frontě už zůstávají, nicméně po navolení více výtisků se výkres po "jedné dlouhé a jedné krátké straně" ořízne až o cca 1,5 cm. Stejná situace nastává, pošle-li se další (třeba i stejný) výkres na plotr dříve, než se odřízne ten předchozí 

Povedlo se nám to obalamutit zaškrtnutím "tiskem vzhůru nohama" a druhým větším rámečkem
A taky se nám plotr chová lépe, mám-li jeden *.pc3 soubor na výkresy na šířku "po šířce role" (tedy max. 1167 mm) a druhý *.pc3 soubor pro výkresy "po délce role"
J. Mantlík

Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 2558:VIPTisk velkého výkresu na DesignJet 500/800/5x00 skončí chybou.
Tip 1018:VIPProblém s tiskem (např. dvě úlohy ve frontě) na HP DesignJet 500/800 z Windows 2000 (tajná volba driveru).
Tip 848:VIPChyba e06d7363h při tisku z AutoCADu 2000x na DesignJet 500/800 pod Windows 2000.
Tip 1252:Tisk ve formátu RTL ze starší aplikace má na HP DesignJetu 5000 a 800 nesprávné barvy.
Tip 1996:Tiskárna HP DesignJet 500 je výrazně levnější než HP DesignJet 800. Jaké jsou přesně rozdíly mezi těmito dvěma tiskárnami?
Tip 1894:Jaký plotr nahrazuje oblíbený plotr HP DesignJet 750C?


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 1,082 sekund.