Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 9712 
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

 

NápovědaCAD diskuze, rady, výměna zkušeností

 
CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoInventor - instalacia

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
Ľubomír Pápay Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel

Přihlášen: 04.říj.2004
Lokalita: Slovensko
Používám:
AIS2009, AIS 2012
Stav: Offline
Bodů: 954
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: Inventor - instalacia
    Zasláno: 01.úno.2007 v 08:45
Pekny den,
na novu HPxw6400 sa snažím nainštalovať AIS9. Mám na tejto stanici ako User administrátorské práva, no napriek tomu mi to nechcce zapisovať do kľúčov v registroch...Netuší niekto prečo? Doteraz sa nič podobné nestalo...vždy to šlo bez problémovOuch
Ľubomír Pápay

Inventor 2009,2012
Zpět nahoru
flesar Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel

Přihlášen: 15.lis.2005
Lokalita: ČR (JČ)
Používám:
AIP 2009
Stav: Offline
Bodů: 640
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 01.úno.2007 v 08:57
Setkal jsem se s něčím podobným při opravné instalaci Inventoru R10. Klíče registru byly obsazeny jiným programem. Myslím, že to byl Macromedia Flash Player. Musel jsem odinstalovat Flash, pak reinstalovat Inventor a nakonec po spuštění internetového prohlížeče se automaticky doinstaloval zpátky i chybějící modul pro Flash.
Zpět nahoru
Martin Rebenda Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel

Přihlášen: 06.pro.2005
Lokalita: ČR (JM)
Používám:
Inventor2009, AutoCAD2009
Stav: Offline
Bodů: 488
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 01.úno.2007 v 09:21
Pane Pápay vzpomínám si na tu naši debatu ohledně značkových stanic a pod. Mám takový pocit, že ač jsem si to nepřál, tak došlo na má slova... Není to jen o značce... Mám skládačku a problémy nejsou žádné. Ale v každém případě Vám přeji mnoho zdaru. Nechci Vás dráždit :)...
Martin Rebenda
Zpět nahoru
Ľubomír Pápay Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel

Přihlášen: 04.říj.2004
Lokalita: Slovensko
Používám:
AIS2009, AIS 2012
Stav: Offline
Bodů: 954
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 01.úno.2007 v 10:02
Původně odeslal(a) flesar flesar napsal(a):

Setkal jsem se s něčím podobným při opravné instalaci Inventoru R10. Klíče registru byly obsazeny jiným programem. Myslím, že to byl Macromedia Flash Player. Musel jsem odinstalovat Flash, pak reinstalovat Inventor a nakonec po spuštění internetového prohlížeče se automaticky doinstaloval zpátky i chybějící modul pro Flash.


Ano, tiež som to urobil a už sa to nainštalovalo...Smile. Bol to te player. Zrejme za ten player bol podstatne novší ako AIS9...Počul som že to robí problémy aj pri 11ke. Ale už budem vedieť kde je pes zakopaný...
Ľubomír Pápay

Inventor 2009,2012
Zpět nahoru
Ľubomír Pápay Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel

Přihlášen: 04.říj.2004
Lokalita: Slovensko
Používám:
AIS2009, AIS 2012
Stav: Offline
Bodů: 954
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 01.úno.2007 v 10:07
Původně odeslal(a) Martin Rebenda Martin Rebenda napsal(a):

Pane Pápay vzpomínám si na tu naši debatu ohledně značkových stanic a pod. Mám takový pocit, že ač jsem si to nepřál, tak došlo na má slova... Není to jen o značce... Mám skládačku a problémy nejsou žádné. Ale v každém případě Vám přeji mnoho zdaru. Nechci Vás dráždit :)...


Hm...dúfam že sa to zlepší...Aj napriek tomu že od piatku, čo mam stanicu na stole to vždy ráno minutku po štarte zmrzne...
Mám taký pocit že "soudruzi z HP někde udělali chybu". Po dodávke mašinky sa ten image na HDD nerozbalil a systém sa nevygeneroval - jednoducho to zmrzlo po štarte. Po troch týždňoch to vrátili už aj s vygenerovaným WXP SP2. Ale urobili to tak, že si nechali poslať opravné CD a pomocou neho to nejak rozchodili...a mám taký tušák že asi tu niečo neprebehlo tak ako malo...Ouch
Ľubomír Pápay

Inventor 2009,2012
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 5352:VIPChyba: WSE 2.0 Installer Error 1001
Tip 10851:iLogic - jak ve výkresu zpracovat materiál a cestu součásti?
Tip 9476:Ukládání DWG kopie IDW výkresu pojmenované podle revize.
Tip 8717:Jak ve výkresu zobrazit těžiště podsestavy?
Tip 9467:Automatické publikování schválených výkresů z Inventoru.
Tip 11550:iLogic: Spuštění externího procesu s parametry


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,816 sekund.