Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 4813 
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

 

NápovědaCAD diskuze, rady, výměna zkušeností

 
CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoAutocad 2007 si ze mě dělá srandu?

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
piskotek Zobrazit panel
Nováček
Nováček

Přihlášen: 17.dub.2007
Lokalita: ČR (VY)
Používám:
Archicad, Autocad
Stav: Offline
Bodů: 13
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: Autocad 2007 si ze mě dělá srandu?
    Zasláno: 21.kvě.2007 v 10:48
aktualizace problému : otevřu nový výkres a kliknu v menu na "soubor" a hodí to kritikál chybu
Autocad 2007 jsem asi už instaloval 10x a pořád ten samej problém.
Postup mé instalace: odinstalace přes Your Uninstaller! 2006 , který důkladně maže i svoje registry, vypnul PC, zapl a projel PC antivirem NOD 32, pročistil Spybotem + TUNEUP2007, opět jsem restartoval, vypnul antivir

původně jsem si myslel,že chyby vznikaly kvůli datům z katastrálky, které byli ve formátu dgn, které jsem převedl přes Bentley Redline XM na dwg, a při otevření hlásilo bláboly typu: že výkres není licencován Autodeskem ,a ze muze dojit k nestabilite autocadu...jsem nevedel,že tyto hlášky mohu ignorovat (u kamaráda neházelo žádné chyby, i když ignoroval hlášku )

Takže nevím kde je chyba, už jsem z tohodle programu zoufalej,prostě jak otevřu novej nebo uloženej výkres pokaždý to háže kritickou chybu, předtím to házelo jen u uloženého výkresu (ne nového).
Prosím o radu, jestli se mám vrátit ke starší verzi, jestli tu chybu bude dělat i tam...
PS: nemá Autocad 2007 nějaký patch, který opravuje ty kritické chyby?

Upravil piskotek - 21.kvě.2007 v 10:49
Zpět nahoru
Vladimír Michl Zobrazit panel
Moderátor
Moderátor
Avatar
Arkance Systems

Přihlášen: 09.zář.2004
Lokalita: ČR (JČ)
Používám:
Dodáváme produkty Autodesk
Stav: Offline
Bodů: 21493
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 21.kvě.2007 v 11:03
Příčina je zřejmě pořád stejná, výkresové soubory v nesprávném formátu DWG (pokračujte v původním tématu, nevytvářejte nové).
Pokud se chyba objevuje i na výkresech nově vytvořených v AutoCADu, pak je nejpravděpodobnější příčinou hardwarový problém, popř. kolize s jinou aplikací (při instalaci nebo při běhu). Kontaktujte vašeho autorizovaného dealera Autodesku. Žádný "známý problém způsobující kritické chyby" v současné době v AutoCADu 2007 není. Aktuální Service Pack je SP2 - viz přehled SP.
Vladimír Michl (moderátor)
Arkance Systems s.r.o. - www.arkance-systems.cz
(podpora viz hd.cads.cz)
Zpět nahoru
piskotek Zobrazit panel
Nováček
Nováček

Přihlášen: 17.dub.2007
Lokalita: ČR (VY)
Používám:
Archicad, Autocad
Stav: Offline
Bodů: 13
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 21.kvě.2007 v 11:10
ten servis pack 2 jestli myslíte Windowsáckej tak ten mám nainstalovanej


jo a nebudeto tím, že mám nainstalovaný ještě Microsoft
WSE 2.0 SP3   ?

Upravil piskotek - 21.kvě.2007 v 11:15
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 1754:VIPCo dělat když AutoCAD přestane reagovat po volbě licenčního serveru?
Tip 5305:AutoCAD 2006 mi neotevře výkres s podloženým snímkem mapy z AutoCADu 2007.
Tip 5355:VIPZmizel mi panel nástrojů Vault z Excelu a Wordu.
Tip 5463:V příkazu MPNASTAV mi nefungují volby Seřaď a Implicitní.
Tip 2165:VIPCo dělat když zmizí textový kurzor v okně MTextu (či Wordu)?
Tip 7065:Jak spustit starší AutoCAD či Inventor na Windows 7?


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 1,008 sekund.