Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 13444 
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

 

NápovědaCAD diskuze, rady, výměna zkušeností

 
CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenovolba tisky

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
Jiří Svoboda Zobrazit panel
Nováček
Nováček

Přihlášen: 07.říj.2004
Stav: Offline
Bodů: 1
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: volba tisky
    Zasláno: 07.říj.2004 v 21:07

Mám možnost získat levně,nebo dokonce zcela zdarma jehličkovou tiskárnu formátu A3.Zajímalo by mě zdali je taková tiskárna vhodná pro tisk výkresů z autocadu.Popřípadě kde levně získat jinou A3 tiskárnu pro tisk výkresů.

Zpět nahoru
Pavel Žáček Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel

Přihlášen: 04.říj.2004
Lokalita: ČR (HK)
Používám:
Autodesk Product Design Suite Ultimate 2012
Stav: Offline
Bodů: 446
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 08.říj.2004 v 06:09
Původně odeslal(a) Jiří Svoboda Jiří Svoboda napsal(a):

Mám možnost získat levně,nebo dokonce zcela zdarma jehličkovou tiskárnu formátu A3.Zajímalo by mě zdali je taková tiskárna vhodná pro tisk výkresů z autocadu.Popřípadě kde levně získat jinou A3 tiskárnu pro tisk výkresů.

V dobách ACADu 11 a 12 jsme měli jehličkovou A3 tiskárnu Epson a musím říci, že výstupy z ACADu nebyly zrovna ideální. Pokud chcete tisknout A3 z ACADu, doporučoval bych v dnešní době spíš inkoust. HP má v nabídce určitě nějaké vhodné. Je pravda, že asi nejsou skoro zadarmo. Jen taková poznámka - jaké výkresy kreslíte, že Vám stačí formát A3?

Pavel Žáček
Zpět nahoru
Machacek Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel

Přihlášen: 04.říj.2004
Lokalita: ČR (HK)
Používám:
BricsCAD, Cadkon MEP
Stav: Offline
Bodů: 719
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 08.říj.2004 v 06:35

Moc dobre si nedokazu predstavit kvalitu tisku na teto tiskarne. Na tisk faktur na propisovaci papir asi ano, ale na CAD?

Jinak jak jiz psal p. Zacek, tak urcite nejaky inkoust od HP.

Jiří Macháček

BricsCAD, Cadkon MEP
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 11008:Výkres z AutoCADu na plotr HP Designjet T920 a T790 má poloviční velikost.
Tip 8232:Tisk z Revitu není v měřítku.
Tip 7658:Nefunguje mi dobře průhlednost entit při tisku.
Tip 8888:VIPAutomatická volba formátu stránky při hromadném tisku projektu do PDF.
Tip 4711:VIPNedokumentované nastavení posunu tisku v DWF Writeru.
Tip 4262:Jak na HP DesignJet 4000 vytisknout výkres či obrázek zrcadlově?


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,563 sekund.