Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 2829 
eLearning školení Základy Autodesk Revit
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

 

NápovědaCAD diskuze, rady, výměna zkušeností

 
CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoText v buňce tabulky je nalepen na okraji buňky...

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
zisoun Zobrazit panel
Zasloužilý člen
Zasloužilý člen

Přihlášen: 25.pro.2006
Lokalita: ČR (SČ)
Používám:
AutoCAD LT 2007
Stav: Offline
Bodů: 232
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: Text v buňce tabulky je nalepen na okraji buňky...
    Zasláno: 01.lis.2007 v 13:00
Okraje tabulky jsou vlastnost pro celou tabulku a ne pro jednotlivou buňku. Jdou nastavit dvěma způsoby, bud ve stylu tabulky, nebo v panelu vlastnosti když je označená celá tabulka. Oba způsoby mi fungují. Stačí změnit hodnotu a po odchodu z dialogu se tabulka aktualizuje.
Zisounek
Zpět nahoru
Janek Zobrazit panel
Diskutér
Diskutér

Přihlášen: 01.říj.2004
Stav: Offline
Bodů: 69
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 01.lis.2007 v 11:59
Tak jsem na to došel, jde to nastavit ve vlastnostech konkrétní tabulky, tam jsem nastavení okrajů přehlíd, ale není mi jasný, proč to ignoruje nastavení okrajů ve stylu tabulky, ikdyž dám aktualizaci tabulky....
J.V.
Zpět nahoru
Janek Zobrazit panel
Diskutér
Diskutér

Přihlášen: 01.říj.2004
Stav: Offline
Bodů: 69
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 01.lis.2007 v 11:46
Při zarovnání textu jiném než Centr v buňce tabulky Autocadu 2006 LT se mi text úplně nalepí na čáru ohraničující buňku. Co s tím? Nastavení okrajů buňky ve vlastnostech stylu tabulky mi to ignoruje. Ať tam nastavím co tam nastavím, pořád je text nalepený na čáře........Angry Ve vlastnostech buňky mi to nastavení okrajů vůbec nenabízí......Shocked
J.V.
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 5743:Jak změnit velikost okrajů u jediné buňky tabulky?
Tip 4548:Jak změnit velikost okrajů buněk v tabulkách AutoCADu?
Tip 4413:Otočení textu v buňce tabulky.
Tip 3688:Jak do buňky tabulky zadat víceřádkový text?
Tip 8021:VIPVytvoření tabulky se zalomeným záhlavím.
Tip 4190:Vícesloupcový text v AutoCADu.


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,477 sekund.