Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 5932 
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

 

NápovědaCAD diskuze, rady, výměna zkušeností

 
CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřeno*.idw - ulož jako...

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
valík Zobrazit panel
Diskutér
Diskutér

Přihlášen: 01.říj.2004
Lokalita: ČR (ÚL)
Používám:
AIS 9 CZ, ACAD Mechanical 2009
Stav: Offline
Bodů: 82
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: *.idw - ulož jako...
    Zasláno: 03.pro.2007 v 08:04
Zdravím všechny,
v INV 2008 Series jsem již několikrát nechtěně provedl řadu chyb tím, že jsem včas nezjistil, jak se co děje, uložím-li soubor *.idw jako jiný soubor *.idw (příkaz Ulož jako... nebo příkaz Ulož kopii jako...). Nově pojmenovaný soubor *.idw se totiž neotevře jako aktuální, aby bylo možno pokračovat v úpravách a v popředí tak zůstává můj původní *.idw a další pokračování práce mi tak mění můj původní, což ovšem nepožaduji. Nenašel jsem nikde nastavení, které by toto ovlivnilo tak, jak jsem zvyklý z AutoCadu. Poradí někdo? Děkuji za odezvu.
valík
Zpět nahoru
Radek001 Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel

Přihlášen: 10.dub.2007
Lokalita: ČR (JM)
Používám:
Inventor 2017 / Autocad 2017
Stav: Offline
Bodů: 511
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 03.pro.2007 v 08:10
Taky jsem s tím měl zpočátku problém (po přechodu z Autocadu). Bylo mi vysvětleno, že ty příkazy jsou rozdílné, jen podobně vypadají: Autocad-ulož jako, Inventor - ulož KOPII jako. Je to rozdíl a je to prostě v programu. Tak jsem si zvykl. Je to nesmysl, ale jde to přežít.
Radek Štěpánek
OTIS, mechanical engineer
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 9476:Ukládání DWG kopie IDW výkresu pojmenované podle revize.
Tip 8631:Mluvící iLogic pravidlo pro kontrolu materiálu součásti Inventoru (výchozí materiál).
Tip 12680:Jak převést výkresy Inventoru z DWG do IDW nebo z IDW do DWG?
Tip 10851:iLogic - jak ve výkresu zpracovat materiál a cestu součásti?
Tip 4390:Jaká verze DWG je exportována z Inventoru?
Tip 8717:Jak ve výkresu zobrazit těžiště podsestavy?


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,559 sekund.