Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 2495 
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

 

NápovědaCAD diskuze, rady, výměna zkušeností

 
CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoVhodná grafika pro AI

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
Otasek Zobrazit panel
Zasloužilý člen
Zasloužilý člen

Přihlášen: 14.lis.2004
Lokalita: Czech Republic
Stav: Offline
Bodů: 340
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: Vhodná grafika pro AI
    Zasláno: 19.bře.2005 v 01:37
Přemýšlím o upgrade grafické karty. Co jsem tak obhlížel padla mi do oka NV Quadro FX3000/3400
Když jsem sháněl další informace, tak se mě doneslo, že má hodně společného s GF FX6800 Ultra (=přiškrcené quatro) - ale cenově na 50%
Jediné rozumné srovnání co se mi povedlo najít bylo fx1300 x ati v5100 x fx 3400 testované na solidworksu a výsledek byl 85 x 95 x 100%
Rád bych se dověděl srovnání s ATI X800/X850
Weby jsou plné testů herních grafik (podle mě stejně všichni od všech opisují,takže najít pravda je hodně těžké), ale srovnání profi CAD grafik je jak šafránu

Upravil Otasek
používám: ASI9 SP4

Ing. Vladimír Janča
Konstrukce strojů a zařízení
Kvasice
Zpět nahoru
Mrázek Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel
Avatar

Přihlášen: 05.říj.2004
Lokalita: ČR (LB)
Používám:
Inventor 2018, AutoCAD 2018, Vault Pro 2018
Stav: Offline
Bodů: 1199
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 21.bře.2005 v 07:51

O vhodnosti použití pro AI vám může pomoci přehled certifikovaných grafických karet od Autodesku - viz: http://www.autodesk.com/us/inventor/graphic_cards/index.htm

Ing. Zdeněk Mrázek
Preciosa Ornela a.s.
AIP 2018, ACADM 2018, Vault Pro 2018
Zpět nahoru
Otasek Zobrazit panel
Zasloužilý člen
Zasloužilý člen

Přihlášen: 14.lis.2004
Lokalita: Czech Republic
Stav: Offline
Bodů: 340
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 21.bře.2005 v 08:22
Pro lepší pochpitelnost kratší verze otázky Quadro FX3000/3400 x GF FX6800 Ultra (s odemknutým Quadrem)
používám: ASI9 SP4

Ing. Vladimír Janča
Konstrukce strojů a zařízení
Kvasice
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 12159:VIPSnadný převod souborů SVG, CGM, VSD nebo AI do AutoCADu. Převod DWG-DXF.
Tip 10902:Jak importovat soubor z Illustratoru (.AI) do AutoCADu (DWG)?
Tip 1582:Jaké protokoly formátu STEP jsou podporovány Inventorem?
Tip 2517:VIPExport z AutoCAD do desítek dalších rastrových a vektorových formátů.
Tip 8924:Znáte příkaz AI_DOWNLOAD_LANGUAGE_PACKS?
Tip 5539:Jaké formáty podporuje import/export Autodesk VIZ 2008?


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 1,047 sekund.