Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 8772 
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

 

NápovědaCAD diskuze, rady, výměna zkušeností

 
CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoomluva členům( tisk v hladinách)

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
bert76 Zobrazit panel
Nováček
Nováček

Přihlášen: 21.říj.2007
Lokalita: ČR (OS)
Používám:
AutoCad LT
Stav: Offline
Bodů: 2
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: omluva členům( tisk v hladinách)
    Zasláno: 27.úno.2008 v 11:35

Bohužel jsou i zaměstnavatelé kteří neposkytnou žádné školení a nepustí na originální software pokud to neumíš, tak jsem se začal učit  jinak. Chci profesní růst a tak mi nic jiného nezbylo . V budoucnu samozřejmě budu používat oficiální vezni firemní. Omlouvám se všem koho jsem se dotkl.

P.S. díky za radu, ale vše co jste poradili jsem udělal , a stejně to nejde . Zase tisknou jen některé hladiny

bert
Zpět nahoru
Radim Cech Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel

Přihlášen: 01.říj.2004
Lokalita: ČR (MS)
Používám:
Autodesk Civil 2020
Stav: Offline
Bodů: 848
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 27.úno.2008 v 12:00
Nerozumím větě "nepustí na originální software". To se máte učit pokoutně na kradeném softu nebo jak si to zaměstnavatel představuje? Je to vůbec ten "správný" zaměstnavatel pro další profesní růst?
¨
Při těchto příspěvcích si okamžitě vybavím bývalé vypočetní středisko, kteří "čněli" nad ostatní projektanti, protože oni uměli programovat a nám "plebejcům" umožnili v přezůvkách a v bílém plášti si jednou za čas něco spočítat, třeba hlukové výpočty. Někteří z nich a nebo jejich manýry jsou stále mezi námi. Na nejmenováme úřadě STATUTÁRNÍHO MĚSTA!!! nebyli referenci schopni přesvědčit pracovníky "výpočetního střediska" nebo jak se jmenují, že potřebují nejnovější verzi prohlížečky DWG, jinak nemohou kontrolovat výkresy od projektanta. Musel jsem napsat téměř stížnost náměstkovi primátora, že nemáme možnost operativní komunikace z důvodu jakési zakomplexovanosti jeho podřízených. Nechtěl napsat kvůli nějakého totální blba. Být to můj podřízený je nahodinu propuštěn pro totální neschopnost. Že na některých úřadech nemají v PCčka vypalovačky, aby náhodou něco "neukradli" to už jsem zvyknul, ale že Vám ani nehctějí naistalovat aktuální soft, protože se "bojí" nevím vůbec čeho, tak to je moc.
 
Nebude Váš zaměstnavatel ze stejného těsta?
R.C.

OSTRAVA
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 13728:VIPFyzické vykreslení uzamčených hladin ztlumeně
Tip 7777:Neaktualizuje se výkres iSoučásti.
Tip 3019:Bezplatné prohlížení a tisk projektů Revitu.
Tip 6192:VIPRychlé poloprůhledné výplně pro zobrazení i tisk (Map, Civil).
Tip 3153:Jak zabránit příjemci DWF souboru přepínat hladiny?
Tip 7571:Snadný ztlumený tisk xref objektů.


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,656 sekund.