Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 5289 
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

 

NápovědaCAD diskuze, rady, výměna zkušeností

 
CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoZrcadlení sestav

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
Míra Zobrazit panel
Nováček
Nováček

Přihlášen: 08.bře.2005
Stav: Offline
Bodů: 2
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: Zrcadlení sestav
    Zasláno: 24.bře.2005 v 11:17

Zkoušel jsem zrcadlit sestavu,ale moje zklamání bylo veliké. Některé vazby na zrcadlené části zahlásili chybu a pak některé díly byly i chybně zrcadlené. Musím přiznat, že mne to dost zklamalo. Je nějaký postup, jak se takovým to věcem vyhnout?. Možná to dělám chybně

Díky za názory

Jinak hezké Velikonoce

Zpět nahoru
Keberdle Václav Zobrazit panel
Zasloužilý člen
Zasloužilý člen

Přihlášen: 25.říj.2004
Lokalita: Czech Republic
Používám:
Autocad 2006 LT,Rhinoceros 4,Catia 4
Stav: Offline
Bodů: 152
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 29.bře.2005 v 09:30

Doporucuji vam se detailne seznamit s parametry a moznostmi zrcadleni.

Clovek si to musi zazit(vzit do pameti) a pochopit co a jak a proc to dela..(pro napovedu F1)

Z napovedy :

 Jaká jsou některá zvláštní chování při zrcadlení komponentů?

Tato chování mějte na paměti během zrcadlení komponentů:

  • Operace zrcadlení podporuje svařence a pole.
  • Konstrukční prvky sestavy jsou podporovány pouze v případě, že vyberete celou podsestavu a všechny komponenty podsestavy budou ve stavu zrcadlení.
  • Operace zrcadlení podporuje tvorbu iVazeb.
  • Vazby mezi pracovními rovinami v součástech nebo podsestavách budou v zrcadlených sestavách zachovány. Pracovní roviny mezi součástmi a podsestavami a původní pracovní roviny sestavy je nutné znovu vytvořit.

Poznámka: Věnujte zvláštní pozornost vazbám mezi komponenty, které chcete znovu použít. Pokud jsou komponenty podkótovány nebo nesprávně zakótovány, znovu použitý komponent nemusí být správně umístěn.

Zpět nahoru
Herodes Zobrazit panel
Nováček
Nováček

Přihlášen: 23.úno.2006
Lokalita: Czech Republic
Stav: Offline
Bodů: 1
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 23.úno.2006 v 14:31

Zdravim

Mam nyni stejný problem se zrcadlením sestavy.Mám sestavu o asi 40 dílech zavazbených vůči sobe.Potřebuji nyní ozrcadlit tuto celou sestavu kolem připravené roviny,ale potřebuji vytvořit novou sestavu a přerušit veškeré vazby na tu starou.Zatím se mi to nějak nedaří.Vytvořím sice ozrcadlenou sestavu,ale ta je pořád spojená s tou starou.Když zmením nějaký komponent,tak se mi změní i v té nové sestavě.Dá se toto spojení nějak přerušit?Musím mít vytvořený projekt a nebo stačí mít jen jednotlivé komponenty uložené v nějakém adresáři?Pokud jste schopni mi někdo poradit budu velice rád.

Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 8607:Zrcadlení normalizovaných součástí v Inventoru.
Tip 8717:Jak ve výkresu zobrazit těžiště podsestavy?
Tip 2518:Jak ozrcadlit sestavu nebo podsestavu v MDT?
Tip 10851:iLogic - jak ve výkresu zpracovat materiál a cestu součásti?
Tip 11550:iLogic: Spuštění externího procesu s parametry
Tip 9476:Ukládání DWG kopie IDW výkresu pojmenované podle revize.


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,498 sekund.