Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 14767 
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

 

NápovědaCAD diskuze, rady, výměna zkušeností

 
CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřeno3D pljoin

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
Petr Bláha Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel

Přihlášen: 27.čer.2005
Lokalita: ČR (SČ)
Používám:
AutoCAD R14=>2021 CZ, Revit B/A 7.0=>2021 CZ
Stav: Offline
Bodů: 571
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: 3D pljoin
    Zasláno: 04.kvě.2008 v 18:25
Zdravím všechny. Neví prosím náhodou někdo, zda existuje něco jako 3D PLJOIN příkaz/LISP/ARX? Hledal jsem, ale nenašel.

Co potřebuji vytvořit: Mám hromadu 3D úseček, které na sebe navazují v koncových bodech a potřeboval bych je nějak hromadně spojit do jedné 3D křivky. Příkazem PLJOIN nebo KEDIT to samozřejmě nejde :-(. Děkuji

Upravil Petr Bláha - 04.kvě.2008 v 18:25
Zpět nahoru
Petr Bláha Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel

Přihlášen: 27.čer.2005
Lokalita: ČR (SČ)
Používám:
AutoCAD R14=>2021 CZ, Revit B/A 7.0=>2021 CZ
Stav: Offline
Bodů: 571
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 04.kvě.2008 v 18:32
Tak jsem to zvládl sám :-) ... nakonec se mi podařilo najít to co jsem potřeboval. LISP utilitka "PEDIT3D" a dělá vše co potřebuji ... pro zájemce možno nalézt zde: www.black-cad.de
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 3851:Kde v AutoCADu 2004 (a vyšších) najdu příkaz PLJOIN?
Tip 270:Zajímavé Bonus/Express utility
Tip 4363:Chyba: Nested error trapping used incorrectly. Resetting nesting index to 1.
Tip 6166:Příkaz OVERKILL hlásí chybu "Neplatné klíčové slovo".
Tip 4541:Jak spojit nepřesně navazující čáry do jedné polyline? (pospojování čar)
Tip 1587:Odkud lze stáhnout Express Tools?


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,433 sekund.