Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 7624 
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

 

NápovědaCAD diskuze, rady, výměna zkušeností

 
CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoInventor na Win XP

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
Krauši Zobrazit panel
Nováček
Nováček

Přihlášen: 29.kvě.2008
Lokalita: ČR (ÚL)
Používám:
Autodesk Inventor
Stav: Offline
Bodů: 16
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: Inventor na Win XP
    Zasláno: 29.kvě.2008 v 09:41
Mám podobný problém, jako někteří zde. Jedná se o spadnutí inventoru 2008 při načítání knihoven. Jenže mě to dělá na WinXP Prof. Nejdřív jsem si myslel, že jde o nějakou systémovou chybu , tak jsem komplet přeinstaloval PC, ale je to pořád stejné. Nemám moc nadupaný počítač , ale Inventor tam šel. Nevím ale přesně od kdy to nejde. V PC mám Athlon 2.6 - 1 GB RAM a grafiku Ge Force 5200 128Mb
Krauši
Zpět nahoru
Krauši Zobrazit panel
Nováček
Nováček

Přihlášen: 29.kvě.2008
Lokalita: ČR (ÚL)
Používám:
Autodesk Inventor
Stav: Offline
Bodů: 16
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 05.čer.2008 v 06:29
   Když tady tak pročítám diskuzi, tak asi můj problém bude asi opravdu v PC. Podle některých příspěvků by inventor na tom mým pracovat neměl, a když tak asi hodně omezeně. Poradíl by mi tedy někdo , jak by aspoň přibližně měla taková počítačová sestava vypadat??
Krauši
Zpět nahoru
Vladimír Michl Zobrazit panel
Moderátor
Moderátor
Avatar
Arkance Systems

Přihlášen: 09.zář.2004
Lokalita: ČR (JČ)
Používám:
Dodáváme produkty Autodesk
Stav: Offline
Bodů: 21470
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 05.čer.2008 v 07:37
Úplně nejjistější je sáhnout po některé z Autodeskem oficiálně certifikovaných stanic - viz:
Vladimír Michl (moderátor)
Arkance Systems s.r.o. - www.arkance-systems.cz
(podpora viz hd.cads.cz)
Zpět nahoru
K4my Zobrazit panel
Zasloužilý člen
Zasloužilý člen

Přihlášen: 24.srp.2007
Lokalita: ČR (OS)
Používám:
AIS 2009/ Catia V5 R19 / ProE 2001
Stav: Offline
Bodů: 104
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 05.čer.2008 v 08:28
Původně odeslal(a) Vladimír Michl Vladimír Michl napsal(a):

Úplně nejjistější je sáhnout po některé z Autodeskem oficiálně certifikovaných stanic - viz:


Pane Michl, proc mam pocit ze je to vse neco jako hezka reklama, proc autodesk neuvadi rychlostii s beznyma Grafickyma kartama?
Zpět nahoru
Vladimír Michl Zobrazit panel
Moderátor
Moderátor
Avatar
Arkance Systems

Přihlášen: 09.zář.2004
Lokalita: ČR (JČ)
Používám:
Dodáváme produkty Autodesk
Stav: Offline
Bodů: 21470
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 05.čer.2008 v 09:03
Ta tabulka není "soutěž v rychlosti", jde o seznam Autodeskem vyzkoušených a "posvěcených" stanic pro práci s Inventorem. Grafické karty jsou dodané výrobcem dané stanice.
 
Ono v profesionální praxi nemá moc smysl riskovat nějakými experimenty s 3D stanicí - výpadky pak stojí víc než nějaké jednotky tisíc ušetřené na herní grafické kartě nebo noname počítači (zvlášť při ceně celého 3D CAD pracoviště vč. software a "obsluhy").
Vladimír Michl (moderátor)
Arkance Systems s.r.o. - www.arkance-systems.cz
(podpora viz hd.cads.cz)
Zpět nahoru
solda Zobrazit panel
Nováček
Nováček

Přihlášen: 19.bře.2007
Lokalita: ČR (HK)
Používám:
Inventor 9,10,11, Mechanical Desktop 2007
Stav: Offline
Bodů: 8
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 17.čer.2008 v 08:24
No ono je sice hezké že jsou to autodeskem vyzkoušené sestavy, ale z vlastní zkušenosti mohu potvrdit, že na certifikovane stanici od HP pada a ma chyby inventor uplne stejne jako na necertifikovanem PC slozenem pro INV.

Bylo mi rečeno, máš problémy? kup si certifikovanou stanici.
mam certifikovanou stanici mam stejne problemy, problem neni v PC ale v Inventoru.

Co vic Kč ušetřené na tom že PC neni certifikovany a ze neni od HP jsem investoval do hardwearu ne do jmena nebo reputace, nebo do certifikace a mohu jen říci, že inventor na necertifikovanem PC běhá mnohem lépe...ale pořád špatně.
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 5040:VIPDůležité pokyny k instalaci a aktualizaci Inventoru na Win XP x64.
Tip 1849:VIPJaká jsou omezení správce licencí Autodesku běžícím na Windows workstation?
Tip 3387:Podporuje AutoCAD 2002 Windows XP Home edition?
Tip 10851:iLogic - jak ve výkresu zpracovat materiál a cestu součásti?
Tip 9476:Ukládání DWG kopie IDW výkresu pojmenované podle revize.
Tip 8717:Jak ve výkresu zobrazit těžiště podsestavy?


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 1,004 sekund.