Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 4351 
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

 

NápovědaCAD diskuze, rady, výměna zkušeností

 
CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoADMS 2009

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
Martin Rebenda Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel

Přihlášen: 06.pro.2005
Lokalita: ČR (JM)
Používám:
Inventor2009, AutoCAD2009
Stav: Offline
Bodů: 488
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: ADMS 2009
    Zasláno: 20.čer.2008 v 13:39
Nejde mi přihlásit na ADMS, přitom jde se přihlásit do konzole ADMS. Nevíte kdy by mohl být problém? Už jsem zkoušel odinstalovat ADMS i SQL server a znovu naistalovat a nejede to dál. Instalace je jen na 1 PC...
Martin Rebenda
Zpět nahoru
Martin Rebenda Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel

Přihlášen: 06.pro.2005
Lokalita: ČR (JM)
Používám:
Inventor2009, AutoCAD2009
Stav: Offline
Bodů: 488
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 20.čer.2008 v 13:41

Jo ještě jsem zapomněl, píše to: Inventor nemůže najít služby správy dat na localhost...

Martin Rebenda
Zpět nahoru
Martin Rebenda Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel

Přihlášen: 06.pro.2005
Lokalita: ČR (JM)
Používám:
Inventor2009, AutoCAD2009
Stav: Offline
Bodů: 488
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 20.čer.2008 v 15:46

Tak snad už to pojede nastálo... Přeistaloval jsem ADMS s IIS místo původního AWS ač je to na 1PC a nejede to v síti... Teď už to běží v pohodě.

Martin Rebenda
Zpět nahoru
radimekk Zobrazit panel
Diskutér
Diskutér
Arkance Systems - Autorizovaný dealer Autodesk
XANADU a.s.

Přihlášen: 16.kvě.2007
Lokalita: ČR (JČ)
Používám:
Inventor
Stav: Offline
Bodů: 77
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 27.čer.2008 v 13:15
Možná by postačilo v ADMS zkontrolovat, zda-li je v položce Úložiště dostupný Vault, případně ho tam doplnit obdobně jako se připojují knihovny. Reinstalace ale umí vyřešit také spousty problémů
Zpět nahoru
honsa Zobrazit panel
Zasloužilý člen
Zasloužilý člen

Přihlášen: 30.zář.2004
Lokalita: Czech Republic
Používám:
Inventor Profesional 2013
Stav: Offline
Bodů: 103
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 27.čer.2008 v 15:00
Zdravím. Jelikož se potýkáme stále s problémem instalování Obsahového centra, potažmo ADSM 2009 v síťové verzi, byl bych rád co je myšleno tím AWS. Chtěli bychom nakonec, aby ADSM i Obsahové centrum byly na pracovních stanicích. Je tam IIS nainstalované. Nevím kde je chyba, ale distribuční instalace neobsahuje možnost instalace ADSM. Dodatečná doinstalace ale způsobuje chybu při kontrole a testu instalace ADSM. Nakonec test http://localhost končí chybou nespustitelnosti tohoto  webu.
Děkuje Josef 
Josef
Zpět nahoru
Martin Rebenda Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel

Přihlášen: 06.pro.2005
Lokalita: ČR (JM)
Používám:
Inventor2009, AutoCAD2009
Stav: Offline
Bodů: 488
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 27.čer.2008 v 15:16

Při reinstalaci je nutné odstranit nějaké soubory, které se nachází v uživatelském adresáři (je to přesně popsáno v nápovědě, která je dostupná při kontrole a testu ADMS). Dále je nutné povolit vyjímku portu 80 (Výchozí webový port) v bráně firewall. Potom by to mohlo šlapat. Občas někdy dělá problémy antivirus (konkrétně NOD32), ale já ho měl naistalovaný a šlo to. Jinak je nutné ho před instalací odinstalovat a po naistalování ADMS samozřejmě doinstalovat. AWS je služba obdobná IIS, ale je určena pro lokální instalaci - ne síťovou. Doslechl jsem se, že někdy AWS dělá potíže (mě potíže dělala) a proto jsem se rozhodl jít cestou IIS a ADMS mi od té doby běží v pohodě (funguje to i na lokální instalaci). Je to někdy o nervy, ale nebojte to rozchodíte... :)

Martin Rebenda
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 6039:Mohu přistupovat k ADMS 2009 i ze starších verzí Inventoru?
Tip 6744:Jak přistupovat k ADMS 2010 (Vault) i ze starších verzí Inventoru?
Tip 6249:VIPKompatibilita ADMS 2009 s Windows Vista, Win7 a Windows Server 2008.
Tip 10851:iLogic - jak ve výkresu zpracovat materiál a cestu součásti?
Tip 6406:Jak ve Vaultu vyhledat všechny vydané dokumenty?
Tip 9476:Ukládání DWG kopie IDW výkresu pojmenované podle revize.


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,734 sekund.