Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 7078 
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

 

NápovědaCAD diskuze, rady, výměna zkušeností

 
CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoMaterál vs obsahové centrum

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
Radek Klokan Zobrazit panel
Diskutér
Diskutér

Přihlášen: 29.lis.2005
Lokalita: ČR (ÚL)
Používám:
Inventor 2011
Stav: Offline
Bodů: 65
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: Materál vs obsahové centrum
    Zasláno: 03.čvc.2008 v 13:37
Zdravím,
při vládání např. profilu z obsahového centra bych chtěl mít materiál vloženého prvku určité vlastní jakosti. Jak to udělám, aby se mi všechny materáli vkládali např. s jakoustí S235JR. Nebo alespoň, jak (kam) si tento materiál přidat, abych ho mohl ve vlastnostech jen změnit a nemusel pořád načítat do editoru stylů a norem. Děkuji Kloky
AIS 2011
Zpět nahoru
Ľubomír Pápay Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel

Přihlášen: 04.říj.2004
Lokalita: Slovensko
Používám:
AIS2009, AIS 2012
Stav: Offline
Bodů: 954
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 03.čvc.2008 v 14:14
V editore obsahového centra si vyberte príslušnú family table, tam si vyberte stĺpec material, klepnite na jeho hlavičku pravým tlačítkom a a vyskočí Vám roletka kde bude Column properties. Vyberte ju a zmente materiál z default na požadovaný.(samozrejme, musíte mať ten materiál najprv nadefinovaný v knižnici)
Ak chcete pre jednotlivé položky používať rôzne materiály, musíte si príslučný riadok skopírovať, v kópii zmeniť názov súboru (file name), zmeniť materiál a potom Hlavne nezabudnúť poblikovať do obsahového centra!
Lubo
Ľubomír Pápay

Inventor 2009,2012
Zpět nahoru
Radek Klokan Zobrazit panel
Diskutér
Diskutér

Přihlášen: 29.lis.2005
Lokalita: ČR (ÚL)
Používám:
Inventor 2011
Stav: Offline
Bodů: 65
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 08.čvc.2008 v 07:09
A jak prosímtě nadefinuji materiál v obsahovém centru. V šablonách ho mám, ale zde se mi nezobrazuje. Díky
AIS 2011
Zpět nahoru
Charlee Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel
Avatar

Přihlášen: 11.dub.2006
Lokalita: ČR (ZL)
Používám:
Inventor, Vault, Mechanical a další ver.2021
Stav: Offline
Bodů: 279
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 08.čvc.2008 v 11:31
Nejsem si 100% jistý, ale materiál musí být v knihovně stylů, ale nemám vyzkoušené s vypnutou knihovnou stylů. Osobně mám vše co jde nastaveno v knihovně a funguje to.
Včera jsem byl chytrý, proto jsem chtěl změnit svět. Dnes jsem moudrý, proto měním sám sebe.
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 7195:VIPPo přejmenování počítače mi přestalo fungovat Obsahové centrum.
Tip 7559:VIPPo aktualizaci OS se zpomalil přístup do Obsahového centra.
Tip 9979:VIPV modelu Inventor Publisheru mi chybí díly Obsahového centra.
Tip 7912:VIPPřepsaná hmotnost u normalizovaných součástí.
Tip 5105:VIPRychlá kontrola funkčnosti ADMS serveru.
Tip 7593:Jak změnit materiál u součástí v Obsahovém centru?


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,625 sekund.