Děkujeme za účast na konferenci CADfórum 2025 - archiv s prezentacemi byl rozeslán účatníkům
Přes 119.500 registrovaných u nás, celkem 1.103.000 registrovaných (CZ+EN), přes 53.000 CAD/BIM bloků.
Vyzkoušejte nový přesný Inženýrský kalkulátor a
proměnné prostředí AutoCADu.
Diskuzní fórum, poradna
?CAD diskuze, rady, výměna zkušeností
Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion, 3ds Max, Vault a s dalšími CAD/BIM/PDM aplikacemi.
Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy ARKANCE (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.arkance-systems.cz
|
Odpovědět
|
archiv |
| Autor | |
korticka
Nováček
Přihlášen: 22.čvc.2008 Lokalita: ČR (OS) Používám: AutoCad LT 2008 Stav: Offline Bodů: 4 |
Téma: Otevření nového výkresu v jedné aplikaciZasláno: 22.čvc.2008 v 13:43 |
|
Ahoj
Potřebovala bych poradit.
Mám nově nainstalovaný CAD LT 2008, nevím jak docílit toho aby se mi výkresy otevíraly jen v již otevřené jedné aplikaci Cadu a ne pokaždé v nové.
Díkes
|
|
![]() |
|
IvanaV
TOP uživatel
Přihlášen: 01.lis.2004 Lokalita: ČR (Pha) Používám: Revit 6-2016, AutoCAD občas Stav: Offline Bodů: 296 |
Zasláno: 22.čvc.2008 v 14:06 |
|
nastavit promennou SDI=0
|
|
![]() |
|
Ferdinand
TOP uživatel
Přihlášen: 01.říj.2004 Lokalita: ČR (JM) Používám: AutoCAD2004 (EN) na Windows XP Stav: Offline Bodů: 1906 |
Zasláno: 22.čvc.2008 v 14:54 |
|
Nezapomenout na asociaci přípony dwg ve Windowsech.
|
|
|
-FerTh-
|
|
![]() |
|
PepaR
Profil člena
Odeslat soukromou zprávu
Najít příspěvky člena
Navštívit stránky člena
Přidat do seznamu známých
CAD/BIM manager
Přihlášen: 29.lis.2004 Lokalita: ČR (ZL) Používám: ruky a hlavu (občas ;) Stav: Offline Bodů: 6213 |
Zasláno: 23.čvc.2008 v 01:31 |
|
Ještě nezapomenout na proměnnou TASKBAR = 1 .
|
|
![]() |
|
korticka
Nováček
Přihlášen: 22.čvc.2008 Lokalita: ČR (OS) Používám: AutoCad LT 2008 Stav: Offline Bodů: 4 |
Zasláno: 23.čvc.2008 v 10:26 |
|
díky všem
|
|
![]() |
|
Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk
Odpovědět
|
|
| Přejít na fórum | Oprávnění fóra ![]() Nemůžete vytvářet nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru Nemůžete vymazávat vaše příspěvky v tomto fóru Nemůžete upravovat vaše příspěvky v tomto fóru Nemůžete vytvářet ankety v tomto fóru Nemůžete hlasovat v anketách v tomto fóru |
Stránka byla vygenerována za 0,125 sekund.




Otevření nového výkresu v jedné aplikaci
Možnosti tématu

