Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 9034 
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

 

NápovědaCAD diskuze, rady, výměna zkušeností

 
CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoDesign Centrum

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
Rostislav Říha Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel

Přihlášen: 03.říj.2004
Lokalita: ČR (Pha)
Používám:
ACA 2010
Stav: Offline
Bodů: 1613
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: Design Centrum
    Zasláno: 14.dub.2005 v 12:58

doufam, ze design centrum je feature autocadu, nikoli jen arch. desktopu, a ze jsem tedy ve spravnem foru.

Mame s design centrem dva problemy:

1. kdyz se rozklikne nejaka vetev, kde jsou ulozeny bloky, tak strasne dlouho trva, nez "nabehne" - puvodne myslel, ze je to pomalou siti, ale chova se stejne i na lokale - proc?

2. Obcas se design centrum "zasekne" a odmita vkladat bloky - restart aplikace pomaha, ale stve to - co muze byt pricinou?

Rostislav Říha
Zpět nahoru
Ferdinand Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel

Přihlášen: 01.říj.2004
Lokalita: ČR (JM)
Používám:
AutoCAD2004 (EN) na Windows XP
Stav: Offline
Bodů: 1904
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 23.lis.2005 v 11:54
Přidám dotaz:
Jak vložit popis (=okénko Description) k bloku (výkresu) v Design Centru

-FerTh-
Zpět nahoru
Rostislav Říha Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel

Přihlášen: 03.říj.2004
Lokalita: ČR (Pha)
Používám:
ACA 2010
Stav: Offline
Bodů: 1613
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 23.lis.2005 v 11:58
když vytváříte blok a zapisujete ho na disk, tak tam v jednu chvíli máte možnost popis zadat - ten se Vám pak zobrazí v design centru
Rostislav Říha
Zpět nahoru
Ferdinand Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel

Přihlášen: 01.říj.2004
Lokalita: ČR (JM)
Používám:
AutoCAD2004 (EN) na Windows XP
Stav: Offline
Bodů: 1904
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 23.lis.2005 v 14:15
Popis ve kterou chvíli při definici bloku? Zkoušel jsem vytvořit Block1 a Block2 (=2 samost. výkresy), kde v dial. okně do kolonky Description jsem napsal u každého nějaký popis (u každého jiný)
a. Block1 - po udání Pick Point a po provedení Select objects, pak jsem provedl _Zoom _Extend a uložil.
b. Block2 - před udáním Pick Point a provedením Select objects, pak jsem provedl _Zoom _Extend a uložil.

Otevřu Design Center, nalistuji, kliknu na Block1, dívám se do kolonky Description: popis nikde (No description found) .
Kliknu na Block2, dívám se do kolonky Description: a pro změnu No description found .
Dokonce ani na Thumbnail (=snímku) není nic zobrazeno - je vidět pouze výkresové pozadí
Jako druhou možnost jsem zkoušel ve Vlastnostech výkresu napsat nějaký text (každý jiný) do všech kolonek [Název]  [Předmět]  [Autor]  [Kategorie]  [Klíčová slova]  [Komentář] ale nepomohlo to - a to ani po shození a nového startu AutoCADu.




Upravil Ferdinand - 23.lis.2005 v 14:25
-FerTh-
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 1067:Hlášení "Kompatibilita prvků" v Mechanical produktech při spuštění DesignCenter.
Tip 9657:Nefunguje mi AutoDrop při vkládání prvků z Obsahového centra.
Tip 8139:Chyba při vytváření šroubového spoje: Dotaz na server obsahového centra selhal
Tip 8035:Váš produkt byl upgradován na sadu Autodesk Product Design Suite.
Tip 9033:Jak v Inventoru vkládat šrouby a matice podle ČSN?
Tip 12531:Chyba při vkládání normalizované součásti - Modelování: Součást nebyla vložena do sestavy!


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,603 sekund.