Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 6146 
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

 

NápovědaCAD diskuze, rady, výměna zkušeností

 
CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoProblém s převodem do PDF ( naléhavé )

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
Lukáš Záruba Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel

Přihlášen: 02.lis.2007
Lokalita: ČR (SČ)
Používám:
inventor 2015
Stav: Offline
Bodů: 429
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: Problém s převodem do PDF ( naléhavé )
    Zasláno: 21.srp.2008 v 11:21
V inventoru 2009 otevřu výkresy které jsem vytvořil v i10, pak ho uložím jako .idw a dále ho potřebuju dostat do PDF. Postupuju takto - uložit jako kopii - zvolím PDF - pak se mi otevře acobat a při otevírání mi nahlásí ( There was an error processing a page too few operands ) zmáčknu ok a objeví se další hláška ( an unrecognized token '53,81999969482421900' was found ) zmáčknu ok a otevře se mi v acrobatu prázná stránka. Tak sem zkusil postup jako u i10 přes PDF creator a to mi sice nic nenahlásí a převede mi to výkres do PDF ale chybý na něm veškerý kóty, poznámky,texty. Bohužel toto je problém jen s výkresy které byly vytvořeny v nižší verzi a u těch co byly vytvořeny v i2009 to bez problémů jde.
   Problém může být v šabloně listu výkresu. Protože jsem si v dřívějších verzích upravil v šabloně popisové pole do kterého jsem přidal firemní logo v .BMP. Takže když otvírám starší výkresy tak i2009 pořád hledá toto logo.  
Budu rád za radu i případně všelijaké postřehy.
Zpět nahoru
MirekNeu Zobrazit panel
Diskutér
Diskutér
Avatar

Přihlášen: 16.úno.2008
Lokalita: ČR (PA)
Používám:
Inventor 2023
Stav: Offline
Bodů: 47
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 21.srp.2008 v 12:12
Já osobně bych še touto cestou:
 
Z http://www.slunecnice.cz/sw/pdfcreator/ bych si stáhnul PDFCreator.
 
PDFCreator je open source, který vám umožní vytvářet PDF dokumenty a také dokumenty v PostScriptu, EPS či různých obrázkových formátech (JPEG, TIFF, PNG aj.). Do těchto formátů dokáže převést prakticky libovolný dokument, protože po instalaci funguje jako virtuální tiskárna.
 
Sám používám bez sebemenších problémů již několik let. Využití pro všecny nainstalované aplikace na PC. 
Mirek Neubauer
P-D Refractories CZ a.s.
Zpět nahoru
Seiner Zobrazit panel
CAD/BIM manager
CAD/BIM manager

Přihlášen: 01.říj.2004
Lokalita: ČR (PA)
Používám:
Mechanical 2017, Inventor 2017 a starší
Stav: Offline
Bodů: 1662
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 21.srp.2008 v 12:25
Ale Plho! Teď o tom mluvíme! "...(Tak sem zkusil postup jako u i10 přes PDF creator ...)"
 
K věci: A na tiskárně Vám to vyjede správně?
Pod jakým OS jedete. My jsme měli sPDF Creatorem problém ypod Vistama i s poslední verzí) Použil jsem BullZip PDF Printer (taky free)
 
Vítězslav Seiner

Chrudim
Zpět nahoru
MirekNeu Zobrazit panel
Diskutér
Diskutér
Avatar

Přihlášen: 16.úno.2008
Lokalita: ČR (PA)
Používám:
Inventor 2023
Stav: Offline
Bodů: 47
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 21.srp.2008 v 12:33
Pod WXP Proffesional SP2. Používám na 7 stanicích od Inventoru 10.
Současná veze PDFcreatoru 0.9.5
Mirek Neubauer
P-D Refractories CZ a.s.
Zpět nahoru
Lukáš Záruba Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel

Přihlášen: 02.lis.2007
Lokalita: ČR (SČ)
Používám:
inventor 2015
Stav: Offline
Bodů: 429
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 21.srp.2008 v 12:44

Na tiskárně i jinde to vyjelo z inventoru správně, dokonce i do jpg ........ jen to nešlo převíst výkres do PDF. i2009 nabýzí přímo uložení do PDF ale to mi ukázalo u starých výkresů jen prázdnou stranku. Tak jsem zkusil nainstalovat několik různých PDF Creatorů a z těch mi vyjel výkres ale neměl žádný texty ani kóty. Proto sem si začal myslet že je to šablonama.

Až tenhle PDF Creator 0.9.5 to vyřešil. Sice nevím jak a proč ale už to funguje. Asi jiné programy či nerze nefungujou s i2009 ale to jen hádám.
 
Díky za záchranu!!!!Big%20smile
Budu rád za radu i případně všelijaké postřehy.
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 6649:VIPExport PDF v AutoCADu 2010 selže s chybou.
Tip 9467:Automatické publikování schválených výkresů z Inventoru.
Tip 13195:VIPHromadný převod výkresů Inventoru do PDF (celá složka, iLogic).
Tip 9110:Převod pomalých skenovaných PDF souborů do DWF.
Tip 4964:VIPJak převést DWG soubor do PDF bez AutoCADu?
Tip 3343:VIPSnadný převod .PDF souborů do formátu .DWF


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 1,115 sekund.