Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 16934 
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

 

NápovědaCAD diskuze, rady, výměna zkušeností

 
CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoSimulácia Heidenhain iTNC 530

 Odpovědět Odpovědět Stránka  123 5> archiv
Autor
Pacgi1982 Zobrazit panel
Nováček
Nováček

Přihlášen: 26.srp.2008
Lokalita: ČR (ÚL)
Používám:
Heidenhain iTNC 530
Stav: Offline
Bodů: 2
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: Simulácia Heidenhain iTNC 530
    Zasláno: 26.srp.2008 v 19:03
Cus všetci. Dufam že som tu spravne a že mi niekto pomôže. Učim sa programovať Heidenhain iTNC 530. Potreboval by som program v ktorom by som to mohol pisať a zaroven pozrieť (simulovať) ako to ten kus robý. Ako to mám v stroji. Za odpoveď diky.
Zpět nahoru
Pacgi1982 Zobrazit panel
Nováček
Nováček

Přihlášen: 26.srp.2008
Lokalita: ČR (ÚL)
Používám:
Heidenhain iTNC 530
Stav: Offline
Bodů: 2
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 29.srp.2008 v 18:10
Neporadí nikto?

Zpět nahoru
olasz9999 Zobrazit panel
Nováček
Nováček

Přihlášen: 21.zář.2008
Lokalita: Slovensko
Používám:
Autodesk Inventor
Stav: Offline
Bodů: 5
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 22.zář.2008 v 06:06
stiahni si simulátor z www.heidenhain.de ,je to úplne funkčné demo. akurát obmedzenie programu na 100 blokov(riadkov) a 7? podprogramov.
Zpět nahoru
Arthas224 Zobrazit panel
Nováček
Nováček

Přihlášen: 22.zář.2008
Lokalita: Slovensko
Používám:
autocad
Stav: Offline
Bodů: 3
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 22.zář.2008 v 21:39
cawko newedel by si mi prosimta poslat priamulinku na ten odkaz aje ked cez tajnu spravu bol by osm moc vdacby diki vopred....
Zpět nahoru
olasz9999 Zobrazit panel
Nováček
Nováček

Přihlášen: 21.zář.2008
Lokalita: Slovensko
Používám:
Autodesk Inventor
Stav: Offline
Bodů: 5
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 23.zář.2008 v 19:30
http://filebase.heidenhain.de/public/?file_filenote_send_submit=true&file_id[]=7726&sid=9d05f210fe70e1124096aa0ced3a027d&group_id=58&/34049404sp5.zip

návod na češtinu,čo s firewall a ostatné potom keď budem mať čas.vyskúšaj,prípadné otázky napíš...

je to síce demo ale komplet program ako máš v strojoch...


Zpět nahoru
Arthas224 Zobrazit panel
Nováček
Nováček

Přihlášen: 22.zář.2008
Lokalita: Slovensko
Používám:
autocad
Stav: Offline
Bodů: 3
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 23.zář.2008 v 22:58
ajaaaaaaaaaaaj diky moc moc Wink ale ta cestina by bola dobra- nice THX a iank ece drobnost preco newem pisat nic... hm vkuse mi to vypisuje.... POWER INTERRUPTED. . .hmmmmmm a este tam mi bklika nejaky obrazok. co stym je.? porad  pls


Upravil Arthas224 - 23.zář.2008 v 23:24
Zpět nahoru
olasz9999 Zobrazit panel
Nováček
Nováček

Přihlášen: 21.zář.2008
Lokalita: Slovensko
Používám:
Autodesk Inventor
Stav: Offline
Bodů: 5
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 24.zář.2008 v 11:50
tu je návod
http://uloz.to/780877/TNC 530 .pdf

Naštartovať s tlačidlom "CE". dvakrát stlačiť.

Všeobecné uživatelské parametry navolite v MOD funkciach pomoci
kliče (hesla) 123. Prepísať čísla v riadkoch MP7230 na "2". V návode strana 648.


Zpět nahoru
Arthas224 Zobrazit panel
Nováček
Nováček

Přihlášen: 22.zář.2008
Lokalita: Slovensko
Používám:
autocad
Stav: Offline
Bodů: 3
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 24.zář.2008 v 18:30
hm nejako mi to nece ,, nacitat .... ten navod.. a nece mi to zobrazit grafiku mam mali dispaly bo mam 15 " monitor...


Upravil Arthas224 - 24.zář.2008 v 20:23
Zpět nahoru
koren1984 Zobrazit panel
Nováček
Nováček

Přihlášen: 20.říj.2008
Lokalita: ČR (VY)
Používám:
INVENTOR
Stav: Offline
Bodů: 1
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 23.říj.2008 v 08:06
zdravím, taky se chci naučit v simulatoru, může mi někdo poradit co s tím blikajícím obrázkem ??Děkuji

Upravil koren1984 - 23.říj.2008 v 08:06
Zpět nahoru
yoatzin Zobrazit panel
Nováček
Nováček

Přihlášen: 06.pro.2008
Lokalita: ČR (Pha)
Používám:
inventor 2008 solidworks2007 sufcam,master cam
Stav: Offline
Bodů: 4
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 11.pro.2008 v 15:06
zdravim jaký blikající okénko máte na mysli? u mé verze i TNC 530 stací spustit zobrazí se hláška o demo verzi ta se potvdí tlačítkem "CE" poté dojde k načtení systému jako "PLC" což se opět potvrdí "CE" a je vše připraveno
tedy alespoň u verze 340494-04 sp 7 ke stažení zde: 
http://filebase.heidenhain.de/public/?open[]=64&open[]=58#GROUP58
doporučuji stahnout a začít programovat pokud budete mít nějaký problém s tnc 530 rád poradím

Zpět nahoru
Lukajda Zobrazit panel
Nováček
Nováček

Přihlášen: 13.bře.2009
Lokalita: ČR (JM)
Používám:
----------
Stav: Offline
Bodů: 2
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 13.bře.2009 v 20:36
Ahoj vespolek.
Řeším problém se simulací iTNC 530. Nedaří se mi nastavit parametry pro spuštění! Problém jsem postoupil bráchovi, jakožto zkušenějšímu PC uživateli...ten to rozjel, ale dle jeho návodu se stejně nezadařilo! Skončím s chybovou hláškou (cosi chyba zobrazení a vypsanej soubor xsettings.lis) a po odklepnutí se rozjede jen TNC control panel, ale TNC lze pouze vypnout! Bráchovi to ale normálně jelo... :(
Lukajda
Zpět nahoru
mulo333 Zobrazit panel
Nováček
Nováček

Přihlášen: 19.bře.2009
Lokalita: Slovensko
Používám:
simulator iTNC 530 demo
Stav: Offline
Bodů: 1
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 19.bře.2009 v 21:30
Zdravim všetkych , poradi mi niekto ako vtrepať do toho simulatora češtinu , vďaka
Zpět nahoru
Lukajda Zobrazit panel
Nováček
Nováček

Přihlášen: 13.bře.2009
Lokalita: ČR (JM)
Používám:
----------
Stav: Offline
Bodů: 2
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 22.bře.2009 v 19:52
Zdar. S češtinou Ti neporadím, ale mohl by jsi mi pleas poradit s těmi parametry pro zprovoznění?! Stále kvoká, stále kvoká... Cry
Lukajda
Zpět nahoru
Hardmesr Zobrazit panel
Diskutér
Diskutér

Přihlášen: 20.čvc.2009
Lokalita: ČR (JM)
Používám:
Solidworks
Stav: Offline
Bodů: 16
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 26.čvc.2009 v 20:12
Já problém mám, začínám na iTNC530 programovat a skoro nikdy se nemůžu dostat ve smarT.NC na test zhotoveného programu. Na začátku ve smarT.NC se tam nějak dostanu, pak se mně ale stále jenom objevuje lišta s tlačítky:Snímání, Transformace a zvláštní funkce a ne a ne přejít na testování hotového programu. Když se tam ale nějak dostanu, zase se mně chvilku daří se k testu vracet. Nexistuje nějaká kombinace tlačítek? Zatím sem na nic nepřišel ani v nápovědě. Jako vklad pro ty co by chtěli stáhnout soubor nápovědy v češtině: www.heidenhain.de. Moc děkuji za pomoc a případně i za nějaký jednodušší zudroj informací, než je pětisetstránková nápověda.
Hardmesr
P.S.
Sotva sem to dopsal a chvilku si hrál a už mám další problém. Do testu sem se dostal, ale nemám tam polotovar, zato tam mám hlášení" BLK FORM nelze zobrazit. Jdu hledat v nápovědě.

Upravil Hardmesr - 26.čvc.2009 v 21:05
Zpět nahoru
Hardmesr Zobrazit panel
Diskutér
Diskutér

Přihlášen: 20.čvc.2009
Lokalita: ČR (JM)
Používám:
Solidworks
Stav: Offline
Bodů: 16
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 27.čvc.2009 v 07:50
Pokračování:
Pro další instalatéry (instalátory)a uživatele píši, že sem snad problém s iTNC530 vyřešil úplnou odinstalací a novým nainstalováním produktu. Ze třech nabídnutých možností instalace sem si ale vybral tu s příklady programů a zatím je vše OK. Když pominu to, že se můžu podle příkladů učit, už to že zatím nemám problémy je OK. Musím ale říci, že se mně osvědčilo program úplně odinstalovat a pak vymazat celý adresář původní instalace na HD. Přeji mnoho úspěchů s učením. Je dobré si také zvolit češtinu (pokud umíte anglicky tak jako já) a nainstalovat chyby a helpy z internetu. Vše bylo již na tomto vláknu dříve popsáno. Hardmesr.

Upravil Hardmesr - 27.čvc.2009 v 07:57
Zpět nahoru
Hardmesr Zobrazit panel
Diskutér
Diskutér

Přihlášen: 20.čvc.2009
Lokalita: ČR (JM)
Používám:
Solidworks
Stav: Offline
Bodů: 16
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 28.čvc.2009 v 07:58
Chyba

Upravil Hardmesr - 30.čvc.2009 v 12:43
Zpět nahoru
Hardmesr Zobrazit panel
Diskutér
Diskutér

Přihlášen: 20.čvc.2009
Lokalita: ČR (JM)
Používám:
Solidworks
Stav: Offline
Bodů: 16
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 28.čvc.2009 v 08:02
V TNC simulaci se mně nedaří zobrazit nástroj a tím ztrácím přehled, kde se nástroj nachází. Jistě by to bylo vhodné pro případnou korekci pohybů, např. při čelním frézování. Děkuji předem za případnou pomoc. Hardmesr.

Upravil Hardmesr - 30.čvc.2009 v 12:44
Zpět nahoru
AJETO Zobrazit panel
Nováček
Nováček

Přihlášen: 22.srp.2009
Lokalita: ČR (LB)
Používám:
solidworks
Stav: Offline
Bodů: 3
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 22.srp.2009 v 19:06
V BLK formu musíš mít v první řádce zapsané mínusové hodnoty os obrobku (např x-2,y-2,z-50)a v druhém řádku plusové hodnoty (x+100, y+100,z+1)pak se ti zobrazí BLK Form.Jsou to vlastně rozměry polotovaru s přídavkem do mínusové hodnoty a Z- je výška polotovaru v mínusové hodnotě a plusové si přidáš zase s přídavkem a Z+ stačí 0 nebo +1.Pak se ti zobrazí v grafice polotovar.
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 8076:Firefox mi nezobrazuje 3D DWF data ve web prohlížeči QuickShare.
Tip 9854:Přehled postprocesorů v CAM aplikaci Inventor HSM a Fusion 360.
Tip 7784:InventorCAM - multi kapsování


 Odpovědět Odpovědět Stránka  123 5> archiv

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 1,160 sekund.