Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 9436 
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

 

NápovědaCAD diskuze, rady, výměna zkušeností

 
CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoPomoooc! Prepisal som subor.

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
milano99 Zobrazit panel
Diskutér
Diskutér

Přihlášen: 20.dub.2008
Lokalita: United Kingdom
Používám:
Autocad 2007
Stav: Offline
Bodů: 40
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: Pomoooc! Prepisal som subor.
    Zasláno: 11.pro.2008 v 15:14
Ahoj. Pracoval som dnes na vykrese ktory som si neustale ukladal. Nakoniec som ho vsak omylom prepisal inym vykresom. To uz asi nerozchodim co? Vdaka
Zpět nahoru
Mantlík Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel

Přihlášen: 01.říj.2004
Lokalita: ČR (Pha)
Používám:
ACAD/Map/Civil R10-> 2022
Stav: Offline
Bodů: 2532
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 11.pro.2008 v 15:25

A to nemáte ani zálohu *.bak anebo starší časovou zálohu (*.sv$ nebo *.bak) v tempu?

A přepsal jste to tím, že jste nakopíroval soubor jiného jména do stejného adresáře či jak?

J. Mantlík

Zpět nahoru
milano99 Zobrazit panel
Diskutér
Diskutér

Přihlášen: 20.dub.2008
Lokalita: United Kingdom
Používám:
Autocad 2007
Stav: Offline
Bodů: 40
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 11.pro.2008 v 15:32

Ked nad tym rozmyslam tak absolutne nechapem preco mi ho neulozilo. Otvoril som si subor z emailu. Data z neho nakopiroval do ineho, ten som pomenoval inac, cely cas som to ukladal a nakoniec ked som isiel zatvorit oba tak som len dal 'ano' ulozit a zrazu tam ten novy, prerobeny subor nemam. dokonca ani v poslednych editovanych. Takze jedine co mi vychadza, ze som to znovu cele ulozil do povodneho. Ako, to vobec nechapem.

Zpět nahoru
Mantlík Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel

Přihlášen: 01.říj.2004
Lokalita: ČR (Pha)
Používám:
ACAD/Map/Civil R10-> 2022
Stav: Offline
Bodů: 2532
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 11.pro.2008 v 15:37
A neuložil se do nějakého neočekávaného adresáře, třeba "documents and setting\....\blabla\...."?
A ten TEMP jste prohlédl?
A máte v možnostech vůbec zaškrtnutou možnost "vytvářet záložní kopii při každém ukládání", - pak byste měl zálohu *.bak
anebo se vloudila nějaká chzybička do acadu    ....


Upravil Mantlík - 11.pro.2008 v 15:39
J. Mantlík

Zpět nahoru
milano99 Zobrazit panel
Diskutér
Diskutér

Přihlášen: 20.dub.2008
Lokalita: United Kingdom
Používám:
Autocad 2007
Stav: Offline
Bodů: 40
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 11.pro.2008 v 15:52

no prehladal som cely disk, neulozil som to inde. pozrel som tep windowsov aj aplication data. je este nejaky iny temp ktory by som skontroloval?

 

Zpět nahoru
Ferdinand Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel

Přihlášen: 01.říj.2004
Lokalita: ČR (JM)
Používám:
AutoCAD2004 (EN) na Windows XP
Stav: Offline
Bodů: 1904
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 11.pro.2008 v 16:20

Použijte "širokospektrální" hledání. Máte-li např. soubor 123abc.dwg, jeho automatická záloha bude mít tvar (např.) 123abc_1_1_2790.sv$ (anebo 123abc_1_1_2790.bak) . Do pole Najít zadejte  *23a*.* a označte Celý disk C:\

Časový interval automatického ukládání v CADu nastavte na 10-15 minut.
Pokud jste měl současně otevřeny 2 výkresy se shodným jménem, tak to každý z nich musel být v jiném adresáři. Otevíral-li jste CAD poklepáním na spouštěcí ikonku na Ploše, ukládá se Vám vše v aktuálním adresáři AutoCADu (tj. tam, kde ho máte nainstalovaný).


Upravil Ferdinand - 11.pro.2008 v 16:20
-FerTh-
Zpět nahoru
Buba Zobrazit panel
CAD/BIM manager
CAD/BIM manager

Přihlášen: 05.říj.2005
Lokalita: Slovensko
Používám:
AEC Collection
Stav: Offline
Bodů: 1688
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 11.pro.2008 v 16:33

Ak ste to uložil do adresára dočasných súborov, tak so zatvorením mailu ste o to prišiel. Ak ste to uložil do iného adresára, tak to tam musíte mať. Raz som takto o upravený súbor tiež prišla. Odvtedy si súbor z mailu najskôr okopírujem na HDD až potom ho upravujem.

Zpět nahoru
Vladimír Michl Zobrazit panel
Moderátor
Moderátor
Avatar
Arkance Systems

Přihlášen: 09.zář.2004
Lokalita: ČR (JČ)
Používám:
Dodáváme produkty Autodesk
Stav: Offline
Bodů: 21489
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 11.pro.2008 v 16:53
Pokud jste ten DWG otevřel přímo z e-mailu (a používáte Outlook), bude soubor uložen ve složce jako (příklad z Windows Vista):
 
C:\Users\JMENO\AppData\Local\Microsoft\Windows\Temporary Internet Files\Content.Outlook\Q5657W8Z\MujVykres.dwg
Vladimír Michl (moderátor)
Arkance Systems s.r.o. - www.arkance-systems.cz
(podpora viz hd.cads.cz)
Zpět nahoru
Kotlaba Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel

Přihlášen: 06.říj.2004
Lokalita: ČR (SČ)
Používám:
už žádné
Stav: Offline
Bodů: 376
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 12.pro.2008 v 09:03
Nic tak nepotěší jako cizí neštěstí. Nedávno jsme měli ve firmě problémy se sítí. Náš síťový mág si půjčil můj počítač a pak mi volal, že tam přeinstaloval wokna a jestli prý jsem měl něco v adresáři co právě smazal. A já jsem v tom adresáři měl skoro všechno a poslední zálohu jsem si dělal .. no před delší dobou. Na druhé straně měl jsem tam spostu věcí rozdělaných, starších co jsem si tam nechával kdyby se to náhodou hodilo a že si to promažu až bude čas, tak to mám bez práce.
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 5163:VIPBezplatná podpora rastrových formátů ECW, MrSID, JPEG2000, DEM pro AutoCAD, LT, ADT, Civil 3D...
Tip 1484:Jak vytisknout PLT soubor na tiskárnu?
Tip 8205:Použití prohlížeče DWG TrueView jako editoru DWG.
Tip 5726:GoPlot - dávkový tisk PLT a PRN souborů.
Tip 4058:Jak může pracovat více uživatelů na jednom DWG výkresu současně?
Tip 7002:Upravený název výkresu jako automatické pole.


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 1,258 sekund.