Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 19462 
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

 

NápovědaCAD diskuze, rady, výměna zkušeností

 
CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoohnuty plech po krivke

 Odpovědět Odpovědět Stránka  12> archiv
Autor
martin4444 Zobrazit panel
Nováček
Nováček

Přihlášen: 16.led.2009
Používám:
INVENTOR
Stav: Offline
Bodů: 13
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: ohnuty plech po krivke
    Zasláno: 10.úno.2009 v 18:06
Zdravim
Prosim o pomoc vytvorenia ohnuteho dielu, potrebujem donho vyvrtat, diery, prip nejake ine otvory ako napr obdlznik. Ked dam jednoducho extrude, niesu dery kolme na plech, vydel by som riesenie v zostrojeni Sketch na kazdy otvor samostatne, ale to sa mi zda zdlhave. Konkretne sa jedna o pasnicu plechu, ktora ma byt prinitovana na povrch profilu kridla lietadla.
Zpět nahoru
cadman Zobrazit panel
Diskutér
Diskutér

Přihlášen: 30.čer.2006
Lokalita: ČR (ZL)
Používám:
Inventor 2011
Stav: Offline
Bodů: 29
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 11.úno.2009 v 10:22
Když budete dělat náčrt na rovinu umístěnou tečně k ohybu, tak tyto díry přece MUSÍ být kolmé. Nevím, jestli přesně chápu Váš problém, mohl byste jej více rozepsat? Proč např. nevytvoříte tyto díry ještě před ohybem?
Autodesk Inventor 2011
Zpět nahoru
martin4444 Zobrazit panel
Nováček
Nováček

Přihlášen: 16.led.2009
Používám:
INVENTOR
Stav: Offline
Bodů: 13
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 11.úno.2009 v 13:41
Malo by to byt asi takto

Ta diera kde v strede bude dotycnica roviny kolma bude, ale ta ktora je vedla uz nie. Musel by som vytvorit tolko nacrtov, kolko mam dier.
Urcite by sa dalo vytvorit diery este pred ohybom, ale ospravedlnujem sa, neviem potom plech onut po zostrojenej krivke. Mozete mi s tym pomoct??
Zpět nahoru
Charlee Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel
Avatar

Přihlášen: 11.dub.2006
Lokalita: ČR (ZL)
Používám:
Inventor, Vault, Mechanical a další ver.2021
Stav: Offline
Bodů: 279
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 11.úno.2009 v 14:03
V modelování je funkce Vytlačit, nebo Reliéf a v ní je možnost obalit k ploše. Pak je vše kolmé k ploše.
Včera jsem byl chytrý, proto jsem chtěl změnit svět. Dnes jsem moudrý, proto měním sám sebe.
Zpět nahoru
martin4444 Zobrazit panel
Nováček
Nováček

Přihlášen: 16.led.2009
Používám:
INVENTOR
Stav: Offline
Bodů: 13
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 11.úno.2009 v 16:54
Moc sa neorientujem vo vyrazoch vytlacit a relief, mam EN verziu, ale ked pouzijem emboss urobi to takto

jednoducho da tu dieru sikmo
Zpět nahoru
Charlee Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel
Avatar

Přihlášen: 11.dub.2006
Lokalita: ČR (ZL)
Používám:
Inventor, Vault, Mechanical a další ver.2021
Stav: Offline
Bodů: 279
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 12.úno.2009 v 06:08
Já mám českou verzi 2009. Ten kdo to překládal, je jiný člověk něž ten, co překládal přechozí verze. Některé věci jsou přeloženy jinak a některé aj špatně.

Neznám anglické názvy tak aspoň obrázek:

Připojené náhledyPřihlaste se pro zobrazení plné verze - 20090212_060356_Relief.JPG

Včera jsem byl chytrý, proto jsem chtěl změnit svět. Dnes jsem moudrý, proto měním sám sebe.
Zpět nahoru
Vonásek Petr Zobrazit panel
Nováček
Nováček

Přihlášen: 21.říj.2004
Lokalita: ČR (SČ)
Používám:
Inventor 2014; ACAD Mechanical 2014
Stav: Offline
Bodů: 18
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 12.úno.2009 v 06:09
Musíš vytvořit plech po křivce, ale na konci nebo někde uprostřed nechat alespoň minimální rovnou část (např. 0,01 mm úsečku v náčrtu). Na této "rovině" založíš náčrt se všemi otvory v příslušných roztečích. Pak použij příkaz Vyříznout, kde je zaškrtávátko Vyříznout napříč ohybem. To způsobí že všechny otvory budou mít stěny kolmé k tloušťce plechu.
Volba Vyříznout napříč ohybem není přístupná pokud náčrt založíš na pracovní rovině tečné k profilu plechu jak to máš na obrázku.
Petr
Zpět nahoru
pepet Zobrazit panel
Zasloužilý člen
Zasloužilý člen

Přihlášen: 22.lis.2007
Lokalita: Slovensko
Používám:
Inventor 2011
Stav: Offline
Bodů: 114
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 12.úno.2009 v 08:27
Zpět nahoru
martin4444 Zobrazit panel
Nováček
Nováček

Přihlášen: 16.led.2009
Používám:
INVENTOR
Stav: Offline
Bodů: 13
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 12.úno.2009 v 08:55
Ja mam Inventor 2009 a mam rovnake skusennosti. Nedari sa mi suciastku vytvorit.
Zpět nahoru
Charlee Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel
Avatar

Přihlášen: 11.dub.2006
Lokalita: ČR (ZL)
Používám:
Inventor, Vault, Mechanical a další ver.2021
Stav: Offline
Bodů: 279
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 12.úno.2009 v 09:29
Ano, jak píšete. Nejde to. Křivky téměř nepoužívám a neuvědomil jsem si, že to na ní nemusí fungovat. Křivky z plechu jsou v inventoru asi stále oříšek.
Včera jsem byl chytrý, proto jsem chtěl změnit svět. Dnes jsem moudrý, proto měním sám sebe.
Zpět nahoru
martin4444 Zobrazit panel
Nováček
Nováček

Přihlášen: 16.led.2009
Používám:
INVENTOR
Stav: Offline
Bodů: 13
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 12.úno.2009 v 10:45
A v akom CADe niesu oriesok? Ako som uz pisal, potreboval by som modelovat casti pre kridlo vyrobene z plechu, a znitovane. Ktory produkt by bolo vhodne na toto vyuzit??
Zpět nahoru
pepet Zobrazit panel
Zasloužilý člen
Zasloužilý člen

Přihlášen: 22.lis.2007
Lokalita: Slovensko
Používám:
Inventor 2011
Stav: Offline
Bodů: 114
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 12.úno.2009 v 11:52
Ja sa teda plochami moc nezaoberám, ale myslím že CATIA by mala byt v tomto najlepšia. Neviem ako jednoducho / zložito sa dá tento problém v CATII namodelovať ale predsa sa využíva v leteckom a automobilovom priemysle nejaké tie roky takže by to tam nemal byť problém.
Zpět nahoru
martin4444 Zobrazit panel
Nováček
Nováček

Přihlášen: 16.led.2009
Používám:
INVENTOR
Stav: Offline
Bodů: 13
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 12.úno.2009 v 13:43
Nakoniec som to predsalen spravil tak, ze som vytvoril nacrty v rovinnach, ktore su doticniami, a potom jednotlive diery. Je to sice zdlhave, a pracne, ale ak sa jedna o jednoduksiu suciastku tak to ide.
Zpět nahoru
pepet Zobrazit panel
Zasloužilý člen
Zasloužilý člen

Přihlášen: 22.lis.2007
Lokalita: Slovensko
Používám:
Inventor 2011
Stav: Offline
Bodů: 114
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 12.úno.2009 v 13:51
Ako ste zabezpečili rovnakú vzdialenosť dier po krivke, predpokladám že ma byť rovnaká. Pýtam sa preto lebo niečo podobné dokončujem.   
Zpět nahoru
martin4444 Zobrazit panel
Nováček
Nováček

Přihlášen: 16.led.2009
Používám:
INVENTOR
Stav: Offline
Bodů: 13
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 12.úno.2009 v 14:17
Vytvoril som si na krivke body a nejak takto ich okotoval. Viem ze to nieje vzdialennost po krivke, ale najkradsia medzi bodmi, ale mne by to mohlo postacovat. Smiem sa spytat na com pracujete?
Zpět nahoru
pepet Zobrazit panel
Zasloužilý člen
Zasloužilý člen

Přihlášen: 22.lis.2007
Lokalita: Slovensko
Používám:
Inventor 2011
Stav: Offline
Bodů: 114
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 12.úno.2009 v 14:40
Zavesil som to do CAD blokov v záložke Strojírenství -> Tvary, vola sa to "Diery na normale ku spline". Podarilo sa mi využiť pole aby boli vzd. po krivke rovnaké, ale tu pracnosť vo vytváraní dier sa nedá odstrániť. Skúste sa na to pozrieť a napíšte, je to vo formáte Inv 2008.
 

Upravil pepet - 12.úno.2009 v 14:44
Zpět nahoru
martin4444 Zobrazit panel
Nováček
Nováček

Přihlášen: 16.led.2009
Používám:
INVENTOR
Stav: Offline
Bodů: 13
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 12.úno.2009 v 15:47
Vyborne
Podstata, ktoru som si vsimol, je ta, ze ked vytvaram pole nejakeho prvku po spline napr hole diera tak to spravne nerobi, ale pole bodov Work point mi spravi bez problemov, potom ci uz tam urobim dieru, alebo v pripade potreby dalsi nacrt, keby to nemala byt diera ale tvar napr stvorec tak je to vporiadku.
Dakujem
Uvidime ako sa mi to bude spravat v zostve
Zpět nahoru
pepet Zobrazit panel
Zasloužilý člen
Zasloužilý člen

Přihlášen: 22.lis.2007
Lokalita: Slovensko
Používám:
Inventor 2011
Stav: Offline
Bodů: 114
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 12.úno.2009 v 18:44
Nie je za čo, rád som pomohol. Zistil som ešte jednu vec keď som to modeloval v AI 2008 a chcel som posunúť počiatok v rozšírenom dialógu pole tak sa zavrel a neposunul ho, v AI 2009 sa už dá korektne posunúť počiatok asi chyba AI 2008. To bol jeden z dôvodov prečo som vytváral v novom náčrte ekvidištantu stredovej (profilovej) spline a potom ju orezal (=> orezanie sa v AI 2009 môže z postupu vyhodiť). Druhý dôvod bol že v konvexnej časti spline by diera neprevŕtala celú hrúbku. V prípade že potrebujete vytvoriť namiesto diery iný profil na vyrezanie, tak namiesto Pracovných osi treba vytvoriť Pracovné roviny. V prvej vytvoriť náčrt Vysunutím vyrezať a potom skúsiť kopírovať prvok na ostatne pracovne roviny a body (nemám odskúšané).
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 4304:VIPSnadné vytvoření pole prvků rozmístěných podél křivky v Inventoru.
Tip 8831:Ohnutá šroubovice v Inventoru.
Tip 10851:iLogic - jak ve výkresu zpracovat materiál a cestu součásti?
Tip 9467:Automatické publikování schválených výkresů z Inventoru.
Tip 9476:Ukládání DWG kopie IDW výkresu pojmenované podle revize.
Tip 8717:Jak ve výkresu zobrazit těžiště podsestavy?


 Odpovědět Odpovědět Stránka  12> archiv

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 1,086 sekund.