Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 5856 
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

 

NápovědaCAD diskuze, rady, výměna zkušeností

 
CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoVložení výkresu z AutoCADu do Spiritu

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
Machacek Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel

Přihlášen: 04.říj.2004
Lokalita: ČR (HK)
Používám:
BricsCAD, Cadkon MEP
Stav: Offline
Bodů: 719
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: Vložení výkresu z AutoCADu do Spiritu
    Zasláno: 21.kvě.2009 v 10:37
Dobrý den,
 
trošku bojuji se spolupracující firmou na používání XREFů. Cry Oni jako stavaři používají Spirit, já jako profesant elektro AutoCAD LT.
 
To, že od nich přichází výkres v "nekulturních" hladinách už jsem překousnul. Stále však zarytě trvají na tom, že do Spiritu nelze podložit můj DWG výkres pokud jim ho nepošlu včetně půdorysu, aby si to porovnali. Zkoušel jsem i křížek na souřadnici 0,0 , obtažení výtahové šachty, komínového tělesa ... Prostě stále je ten požadavek na můj výkres včetně půdorysu.
 
Doopravdy nelze do Spiritu vložit můj výkres bez půdorysu jako blok na jednotné souřadnice 0,0 nebo pomocí obkreslení té výtahové šachty? Doopravdy u Spiritu nelze používat funkci XREFů?
 
Předem děkuji za Vaše odpovědi. S přáním hezkého dne JMac


Upravil Machacek - 21.kvě.2009 v 15:36
Jiří Macháček

BricsCAD, Cadkon MEP
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 3509:Snadné vložení textu do výkresu AutoCADu.
Tip 5330:VIPSnadné vložení zformátovaného textu v azbuce do výkresu AutoCADu
Tip 3806:VIPVložení živého výkresu AutoCADu do PowerPoint prezentace.
Tip 4037:Jak vložit (svázat) rastrový obrázek dovnitř výkresu?
Tip 10386:Jak změnit bod vložení symbolu?
Tip 4776:Export tabulky/seznamu sady listů do Excelu.


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 1,297 sekund.