Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 9952 
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

 

NápovědaCAD diskuze, rady, výměna zkušeností

 
CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoImport ACAD

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
TomKab Zobrazit panel
Diskutér
Diskutér

Přihlášen: 04.čer.2007
Lokalita: ČR (PL)
Používám:
Inventor/ACAD 2010
Stav: Offline
Bodů: 37
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: Import ACAD
    Zasláno: 03.pro.2009 v 09:06
Dobrý den, je možné, že po instalaci SP1 k Inventoru 2010 nefunguje pořádně import dwg souboru z autocadu? Import jako takový proběhne v pořádku, pouze dialog s výběrem hladin a související náhled je prázdný, takže musíme importovat všechno. Děje se to pouze na dvou počítačích, shodou okolností na jediných dvou na kterých je onen SP nainstalován. Díky za jekékoliv info nebo řešení

Update: zkusili jsme cvičně nainstalovat patch na jiné počítače, ale problém se neobjevil. Ovšem otázka zůstává, proč na některých počítačích nemůžeme vybírat hladiny při importu AutoCadovského výkresu...


Upravil TomKab - 03.pro.2009 v 13:58
Tomáš Kabourek
Panasonic AVC Networks Czech, s.r.o
Zpět nahoru
rychetsky Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel
Avatar

Přihlášen: 09.bře.2009
Lokalita: ČR (VY)
Používám:
AutoCAD 2019, Inventor 2019, SolidWorks 2019
Stav: Offline
Bodů: 313
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 04.pro.2009 v 09:04
To může být tím, že se nějakým způsobem podělá AOEMVIEW 2010. Tohle se mi stávalo také. A ve finále jsem ten Import ani nemohl dokončit, protože mi to vždy vyhodilo error.
 
Jediné řešení je přeinstalovat AOEMVIEW 2010.
Bohužel, bez od-instalace Inventoru 2010, nenainstalujete AOEM View 2010, tzn. odinstalujte i Inventor 2010.
 
Pokud jste na těch počítačích měli verzi 2009 a pak tam nainstalovali 2010, tak to může být právě tím.
Já jsem nakonec kvůli tomu musel přeinstalovat celý systém...protože i technická podpora byla bezmocná.
Autodesk má šílený kvanta dat v registrech...ty se tam rozlezou jako mor...a pak ani reinstal nepomůže. Wink
 
Ovšem ve vašem případě by to zabrat mohlo...je to víceméně o štěstí, jak se stím reinstalem PC srovná...
Zpět nahoru
nespor Zobrazit panel
Diskutér
Diskutér

Přihlášen: 05.led.2009
Lokalita: ČR (PA)
Používám:
Inventor 2011, ACAD 2011
Stav: Offline
Bodů: 35
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 05.pro.2009 v 15:54
Přesně jak píše "rychetsky". Obávám se, že minimálně bez reintalace (uninstall -> install) se to neobejde - já to musel vyřešit stejně. Příčinou zřejmě byla instalace 2010 bez odinstalace 2009.
Zpět nahoru
TomKab Zobrazit panel
Diskutér
Diskutér

Přihlášen: 04.čer.2007
Lokalita: ČR (PL)
Používám:
Inventor/ACAD 2010
Stav: Offline
Bodů: 37
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 07.pro.2009 v 08:38
Tak podezření se bohužel potvrdilo, naštěstí v tomto případě stačilo odinstalovat a znovu nainstalovat DWG Trueview 2010. Ovšem proč to nejdřív fungovalo a pak najednou přestalo, to je mi záhadou. každopádně díky za rady.
Tomáš Kabourek
Panasonic AVC Networks Czech, s.r.o
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 10851:iLogic - jak ve výkresu zpracovat materiál a cestu součásti?
Tip 9476:Ukládání DWG kopie IDW výkresu pojmenované podle revize.
Tip 8717:Jak ve výkresu zobrazit těžiště podsestavy?
Tip 9467:Automatické publikování schválených výkresů z Inventoru.
Tip 9341:Použití iLogic na rozklad jména IPT souboru a naplnění iVlastností.
Tip 8631:Mluvící iLogic pravidlo pro kontrolu materiálu součásti Inventoru (výchozí materiál).


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,946 sekund.