Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 5359 
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

 

NápovědaCAD diskuze, rady, výměna zkušeností

 
CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoZtráta modelu

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
Olde Zobrazit panel
Diskutér
Diskutér

Přihlášen: 16.úno.2010
Lokalita: ČR (OL)
Používám:
AutoCad2008, 2010, Inventor9, 2010, 3Ds Max9
Stav: Offline
Bodů: 28
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: Ztráta modelu
    Zasláno: 22.dub.2013 v 06:58

Zdravím. Stala se mi taková nemilá věc. Uložil jsem si model, ale nyní mi nejde otevřít. Scéna je prázdná. Přitom soubor data obsahuje. Zřejmě při ukládání došlo k chybě a model je poškozen. Je na to nějaká finta jak model zachránit? Nebo mám několik desítek hodin práce oželez a začít znovu? Cry Díky za pomoc.

Zpět nahoru
Biolit Zobrazit panel
Zasloužilý člen
Zasloužilý člen

Přihlášen: 09.bře.2007
Lokalita: ČR (MS)
Používám:
3dsmax
Stav: Offline
Bodů: 162
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 22.dub.2013 v 08:18
a neni jen ten objekt schovany? Zkousel jsi zobrazit vsechny layery nebo "unhide all objects" v quadmenu?

Zkus ho otevrit ve starsi verzi nebo na jinym kompu.

nebo zkus ten model mergnout do nove sceny.

Nevim na kolik autobacku mas nastaveny zalohovani, ale pokud jsi od te doby vicemene nic v maxu nedelal, tak by mohl byt v nejakem autoback souboru.

Popripade jeste pokud si ten model rendroval sitove, tak tam odtud by se dal taky vytahnout.
Jiri 'biolit' Friml - vizualizace interieru a exterieru
http://biolit.wordpress.com - online portfolio
Zpět nahoru
Olde Zobrazit panel
Diskutér
Diskutér

Přihlášen: 16.úno.2010
Lokalita: ČR (OL)
Používám:
AutoCad2008, 2010, Inventor9, 2010, 3Ds Max9
Stav: Offline
Bodů: 28
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 22.dub.2013 v 10:18
objekt schovaný není. na jiném kompu otevřít také nejde. v autobacku je ta scéna také prázdná. navíc se vyčistil i materiál editor. ještě si vzpomínám, že při otevření se mě to ptalo, zdali chci scénu modofikovat. netuše nic zlého jsem dal ano. zřejmě došlo k nějakému poškození.
Zpět nahoru
Biolit Zobrazit panel
Zasloužilý člen
Zasloužilý člen

Přihlášen: 09.bře.2007
Lokalita: ČR (MS)
Používám:
3dsmax
Stav: Offline
Bodů: 162
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 22.dub.2013 v 10:35
jestli to neni problem, tak mi zkus poslat ten soubor a ja bych se na to podival, jestli s tim neco nezmuzu.
Jiri 'biolit' Friml - vizualizace interieru a exterieru
http://biolit.wordpress.com - online portfolio
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 13984:Pokročilejší výpočty tlakové ztráty potrubí v Revitu - více spojek.
Tip 10904:VIPVault - ztráta asociace mezi položkou a souborem (Aktualizace)
Tip 173:Jak uložit výkres z AutoCAD Mechanical 2000 PP do R14+G14 bez ztráty dat?
Tip 2416:Je potřeba znovu autorizovat (aktivovat) AutoCAD po odinstalaci/reinstalaci?
Tip 8058:Možnost ztráty dat při ukládání DWG z Editoru bloků.
Tip 9959:Co se děje při ztrátě síťové licence CAD aplikace?


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,496 sekund.