Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 17225 
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

 

NápovědaCAD diskuze, rady, výměna zkušeností

 
CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoCadkon+ 2017

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
Schertler Zobrazit panel
Nováček
Nováček

Přihlášen: 02.led.2017
Lokalita: ČR (OL)
Používám:
Cadkon+2017
Stav: Offline
Bodů: 3
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: Cadkon+ 2017
    Zasláno: 02.led.2017 v 13:54
Dobrý den,< id="foxcub_translator_popup_win" style="top: 80px; left: 266px; overflow: ; border: 0px; : ; : 999; display: block; visibility: ;" width="156" height="156">
do listopadu 2016 jsem pracoval na Acad LT 2012 s nástavbou Cadkon TZB 2014 na hodně starém  počítači s OS Windows XP.

Nyní mám nový, výkonný počítač s OS Windows 10 a nový SW, Cadkon+ 2017.
Práce s tímto novým programem je horší.  Program často padá. U datově větších výkresů je pomalý při ukládání.
Máte někdo podobné zkušenost?

Díky 
Zpět nahoru
OPlavek Zobrazit panel
Zasloužilý člen
Zasloužilý člen

Přihlášen: 16.pro.2004
Lokalita: ČR (KV)
Používám:
Autocad,Revit
Stav: Offline
Bodů: 142
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 02.led.2017 v 14:14
Ano, stejné. A podobné informace mám i z okruhu známých. Cadkon+ jsem přestal používat po měsíci. Proti Autocadu je tahle napodobenina pomalá, nespolehlivá, řada funkcí tam chybí a hlavně byl problém se soubory DWG, které nejsou zcela kompatibilní s Autocadem. Řešil jsem přechodem na Revit.
Zpět nahoru
Schertler Zobrazit panel
Nováček
Nováček

Přihlášen: 02.led.2017
Lokalita: ČR (OL)
Používám:
Cadkon+2017
Stav: Offline
Bodů: 3
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 02.led.2017 v 15:25
Díky za informaci, jsem z toho docela zoufalý. Člověk dá na kecy obchodníků a pak to takto dopadne. Nespolehlivý program, který se dopracovává za pochodu a za pomoci zoufalých uživatelů.< id="foxcub_translator_popup_win" style="visibility:;width:0px;height:0px;border:0;padding:0;">
Zpět nahoru
PepaR Zobrazit panel
CAD/BIM manager
CAD/BIM manager
Avatar

Přihlášen: 29.lis.2004
Lokalita: ČR (ZL)
Používám:
ruky a hlavu (občas ;)
Stav: Offline
Bodů: 6187
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 02.led.2017 v 15:45
Myslím, že dříve byl CADKON dodáván jako nadstavba AutoCADu a nyní je to tak, že CADKON+ funguje samostatně s tím, že má vlastní nebo převzatý engine. Z toho asi pramení i ta nekompatibilita s plnohodnotnými DWG.
Zpět nahoru
Karel Brázda Zobrazit panel
Diskutér
Diskutér

Přihlášen: 12.pro.2016
Lokalita: ČR (ÚL)
Používám:
3ds Max
Stav: Offline
Bodů: 14
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 02.led.2017 v 15:58
Je to převzatý, původní jádro Intellicad. Ale stejné problémy jsou i u ostatních fejků Autocadu.
Zpět nahoru
marko10 Zobrazit panel
Diskutér
Diskutér

Přihlášen: 25.lis.2011
Lokalita: ČR (ÚL)
Používám:
REVIT
Stav: Offline
Bodů: 74
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 02.led.2017 v 20:52
Dobrý den, pokuste se zdali je možné nainstalovat CADKON TZB pod novější verzi AutoCADu / AutoCADu LT. Sám používám CADKON TZB pod velkým AutoCADem a je práce bez problémů. CADKON + nevidím to pravé ořechové, kolega pod ním pracuje a i při otevření jeho práce v holém AutoCADu je problém s proxy grafikou a občas při práci AutoCAD spadne.
Zpět nahoru
Bonavox Zobrazit panel
Zasloužilý člen
Zasloužilý člen

Přihlášen: 28.led.2009
Lokalita: Austria
Používám:
DDS CAD Electrical, ePLAN Electric P8, AutoCAD LT
Stav: Offline
Bodů: 133
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 03.led.2017 v 11:54
Původně odeslal(a) Schertler Schertler napsal(a):

Práce s tímto novým programem je horší.  Program často padá. U datově větších výkresů je pomalý při ukládání. Máte někdo podobné zkušenost?
Vidím, že se od roku 2012 pranic nezměnilo. Tehdá jsem si CADKON+ po slibech prodejce také koupil, pak nastalo půl roku rozčarování nad pomalostí, neustálým padáním a všeljakými nefunkčnostmi, doprovázeno neustálým řešením s technickou podporou. Důrazně jsem jim řekl, že takhle ne a úspěšně jim to vrátil.

Naopak co jsem viděl a měl možnost zkusit, tak CADKON jako nástavba nad AutoCAD je naprosto bezproblémová (ale co jsem pochopil, tak tuto variantu se snaží zaříznout?).
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 11566:VIPVyhněte se konfliktům jmen u souborů fontů a symbolů (SHX)
Tip 724:Po upgradu AutoCADu mi přestala fungovat profesní nadstavba.
Tip 5872:Chyba "Chybná definice typu čáry" při načítání typů čar z .LIN souboru.
Tip 11013:VIPNelze se připojit k Vault serveru (Vault 2017 ve Win10)
Tip 10840:Kaskádové licencování produktù Autodesk řady 2017.
Tip 11496:Mohu v Inventoru 2017 načítat součásti a sestavy SolidWorks 2017?


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 1,094 sekund.