Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 16082 
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

 

NápovědaCAD diskuze, rady, výměna zkušeností

 
CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoNevykreslující se překryté profily

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
Jan Jirásek Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel

Přihlášen: 15.pro.2010
Lokalita: ČR (ÚL)
Používám:
Civil 3D 2023
Stav: Offline
Bodů: 275
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: Nevykreslující se překryté profily
    Zasláno: 08.zář.2017 v 11:08
Zdravím kolegové, narazil jsem na problém s překrytými profily - nechtějí se mi vykreslovat v jiných než ve svých zobrazení. Pokud je vykreslím samostatně (mám na mysli v podélných profilech), tak se zobrazí tak, jak mají. Pokud je ale chci překrýt do zobrazení jiného profilu, tak se nevykreslí, pouze se v prospektoru objeví, jako že jsou připojené. Ve vlastnostech těchto profilů jsou ovšem min. a max. výška 0. Nemám vůbec zdání proč, neboť v jiných výkresech na téže šabloně mi to funguje bez problémů. Má někdo nějaký nápad, čím by to mohlo být způsobeno? Díky. P.S. Zkoušel jsem zakládat nové výkresy, použít datové zkratky, převádět povrch přes xml apod., ale nic z toho problém nevyřešilo...
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 3836:VIPJak vytvořit kruhové překrytí (Wipeout)?
Tip 1878:VIPJak vymazat z výkresu objekty typu WIPEOUT?
Tip 11080:Kruhová překrytí - masky ve výkresu.
Tip 4932:Použití vyplněné oblasti Revitu jako překrytí (wipeout masky).
Tip 10512:Překrytí (wipeout) či maska textu se vytiskne do PDF černě.
Tip 9362:Jak skrýt rámeček překrytí, nebo vloženého PDF či DWF?


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,395 sekund.