Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 11531 
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

 

NápovědaCAD diskuze, rady, výměna zkušeností

 
CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoKritická chyba při vytváření výkresu

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
Bauch808 Zobrazit panel
Nováček
Nováček

Přihlášen: 13.pro.2017
Lokalita: ČR (SČ)
Používám:
AutoCAD 2018, Inventor
Stav: Offline
Bodů: 2
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: Kritická chyba při vytváření výkresu
    Zasláno: 14.pro.2017 v 12:44
Dobrý den,
již poněkolikáté v tomto dni mi autocad při vyváření výkresu v rozvržení hází kritickou chybu. Stane se to tehdy, když kótuji v rozvržení. V jednu chvíli se program "sekne", nezobrazuje kurzor a nelze v něm dál nic dělat. Po chvíli mi to vyhodí kritickou chybu a program se vypne. 

Apeluji a prosím zkušenější o radu jak toto vyřešit. Jsem začátečník a do příštího týdne mám odevzdat práci tak bych to rád stihnul.

Děkuji za odpověď.

Připojené náhledyPřihlaste se pro zobrazení plné verze - 81540/fatal_error.png


Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 1356:VIPKritická chyba (unhandled exception) při tisku z AutoCADu LT na HP DesignJet.
Tip 7575:VIPKRITICKÁ CHYBA: Unhandled Access Violation Reading 0x007c Exception at 4923c15ch
Tip 6235:VIPExport .SHP souboru z Civil 3D skončí kritickou chybou.
Tip 5045:VIPDialog příkazu Správce hladin nefunguje - skončí na Fatal Error.
Tip 7803:Kritická chyba: DBX CST LAY 17
Tip 7263:Kritická chyba při zobrazení vlastnosti skupiny bodů v Civil 3D.


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,609 sekund.