Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy CAD Studio [www.cadforum.cz]
ČeskySlovenskyEnglishDeutsch
Přihlášení:
▶ Registrace

 právě nás čte: 3197 
RSS - soubory RSS kanál - CAD tipy

Download Download CAD utilit

CAD Studio s.r.o., největší prodejce produktů Autodesk na českém, slovenském a maďarském trhu a provozovatel portálu CADfórum, pomáhá využívat CAD, BIM, CAM, GIS a PDM technologie. Vyzkoušejte náš online převodník mapových souřadnic, optimalizátor SVG-nesting a rozšířenou sekci pracovní příležitosti.

Download


Download DynReset - restores missing grips on dynamic blocks (VLX for AutoCAD): [ + všechny soubory ]


DownloadSouborVelikostDatumInfoKoupit
 
Free applications and CAD utilities (mostly our freeware & trials)
CAD Utilities and add-ins
--
Download DynReset - restores missing grips on dynamic blocks (VLX for AutoCAD)
DynReset - obnoví chybějící uzly (grips) dynamických bloků

Utilita (příkaz) DynReset vrátí chybějící uzly u dynamických bloků - obnoví jejich dynamické chování. Dynamické bloky mohou ztratit ovládací uzly, pokud blok vložíte s nestejným měřítkem X-Y-Z, ale také pokud jej otočíte nebo jinak transformujete ve velkých souřadnicích (např. JTSK) - mohou vzniknout zaokrouhlovací chyby.

Použití: Utilitu DynReset načtěte (APLČTI) a spusťte příkaz "DynReset". Zadejte název opravovaného dynamického bloku, nebo stiskněte ENTER pro opravu všech dynamických bloků v aktuálním výkresu. Je vypsán počet zpracovaných bloků, včetně upozornění na možná nestandardní nastavení "uzlových" proměnných.

Poznámky: DynReset byl otestován na AutoCADu 2008 a 2009. Bude pravděpodobně fungovat i na jiných verzích AutoCADu a jeho profesních verzích, ale tyto postupy nebyly otestovány.

Nepoužívejte DynReset na dynamické bloky, které byly úmyslně vloženy s nestejnými měřítky X-Y-Z.

Licence: DynReset je bezplatná utilita pro zákazníky firmy XANADU, není dovoleno ji dále šířit, přeprodávat nebo vyměňovat.

8683 1.12.2008
V1.0
   
Soubor je komprimovaný ZIP archiv. Rozbalíte jej pomocí Průzkumníku Windows nebo WinZIP či podobné aplikace. Dále se řiďte obsahem ZIP archivu.

Způsob načtení LISP aplikací (LSP/VLX) do AutoCADu popisuje Tip 4703.

Mnoho dalších souborů též na CAD Studio BBS (VIP server), CAD bloky viz Katalog bloků.

Utility firmy CAD Studio není dovoleno publikovat na další web servery ani jiná média bez předchozího souhlasu.

TOPlist