Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy CAD Studio [www.cadforum.cz]
ČeskySlovenskyEnglishDeutsch
Přihlášení:
▶ Registrace

 právě nás čte: 2966 

CAD tip CAD tip # 11596:

Otázka CAD 
 %  platforma  kategorie 
Q - otázka

Jak kopírovat svary v Advance Steel?

A - odpověď Svary lze kopírovat jak nástroji AutoCADu, tak i nástroji aplikace Advance Steel.

Při použití AutoCADového nástroje „Kopírovat“ dojde ke zkopírování svaru se všemi jeho vlastnostmi, ale svar nebude spojovat žádné objekty. Objekty lze ke svaru dodatečně přidat příkazem „Přidat objekty ke styku“ z karty Objekty > panel Spojovací objekty.

Při použití nástroje Advance Steel„Rozšířené kopírování“ z palety nástrojů Advance Steel lze využít dvě metody kopírování:

1) Kopírovat objekty včetně svaru pomocí volby „Včetně dodatečných spojů“. Advance Steel zkopíruje vybrané objekty včetně všech spojů a zachová připojení objektů.

2) Kopírovat svar bez připojených objektů. Není tedy zatržena volba „Včetně dodatečných spojů“. Pokud se na místě, kam se svar kopíruje, nachází stejná sestava objektů, svar je automaticky spojí. Pokud objekty nenajde, vyzve k jejich vybrání.

Steel
100% *  CAD 
5.9.2017    595×  
 
Související CAD produkty:
Ceny - CAD eShop:
platí pro: Advance Steel ·

Zpět   Všechny další tipy

Jak přejmenovat projekt v BIM 360 nebo Fusion Team? « | » Nezobrazuje se mi vytažená povrchová plocha v modelu Inventoru.

Pomohl vám tento tip? Provoz služby CADForum.cz podpoříte i nákupem produktů Autodesk u provozovatele tohoto serveru a Platinum partnera Autodesku, firmy CAD Studio.
Můžete si také přidat odkaz na vaše stránky: CAD Fórum - diskuze, tipy, bloky a utility
CAD:    OS:    Kateg: 
Text:  FAQ   


Tipy a triky prosím využívejte na vlastní zodpovědnost.
Provozovatel (CAD Studio s.r.o.) nenese odpovědnost za případné potíže vzniklé v souvislosti s použitím kteréhokoliv z uvedených tipů.
Pro plné zvládnutí dané aplikace doporučujeme absolvování některého z nabízených CAD školení.
Další publikování obsahu je dovoleno jen se souhlasem autora.
TOPlist