Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy CAD Studio [www.cadforum.cz]
ČeskySlovenskyEnglishDeutsch
Přihlášení:
▶ Registrace

 právě nás čte: 2992
RSS tipy RSS kanál - CAD tipy
RSS diskuze RSS kanál - CAD diskuze

CAD zprávy

20% sleva na vaše nákupy AutoCADu a Revitu
Krásnější BIM vizualizace v aplikaci Lumion pro Revit
Profesionální BIM školení - ARPIK OSTRAVA
Chytřejší nástroje. Snazší přístup. 20% sleva na nový Autodesk CAD.
Konference Budoucnost české výroby 2019
1700 diváků na konferenci Autodesk LIVE 2020
Další novinky Další CAD novinky

Partnerství

Textová CAD reklama
Na tomto místě může být i reklama na vaše produkty a služby! Kontaktujte nás.
Konstruktér - časopis
IT CAD - časopis
BIMfo - BIM portál

eShopCAD Shop

eShop: CAD produkty
AutoCAD LT 2020
Nový AutoCAD LT 2020 CS+
s LT Extension za 1€ denně
Autodesk Fusion 360
CAD/CAM/CAE aplikace Fusion 360 - již od 10.800 Kč/rok
Další produkty Další CAD produkty a mimořádné nabídky

Práce, volná místa Pracovní příležitosti: Kreslenie v REVITe

Volná pracovní místa a pracovní příležitosti v oboru CAD/GIS

Popis pozice: Obor: Působiště: Poptávané
úvazek:    i pro:    požad.vzdělání:    jazyk.znalost:

Popis nabízené pracovní pozice #259:

EXPIROVÁNO Kreslenie v REVITe
Popis pozice:Hladame studenta/brigadnika na jednoduche pravidelne prace v Revite - konkretne kreslenie podorysov a priprava podkladov pre projektanta pri tvorbe projektov pre stavebne povolenie pre rodinne domy. Idealna praca pre niekoho kto si chce nenarocnou pracou privirobit alebo v pripade zaujmu o viac prace aj dobre zarobit.
Působiště: firma Young House s.r.o. - lokalita neuvedena
Obor:Stavebnictví - Z domova
Požadavky: vzdělání: SŠ v oboru,
znalost REVIT
Uchazeč:i absolvent
Termín:vloženo Thu, 26 Oct 2017 20:45:53 UTC26.10.2017 (před 577 dny)
ZÁJEM?
(nepřihlášen)

Autor: janleskovsky

Novou pracovní pozici nebo poptávku práce či služeb můžete doplnit sami. Inzerujte volná místa a nabídky (ponuky zamestnania) zdarma na stránce "Práce" na CADforum.cz. Nabízím práci - hledám práci. Pro diskusi nad nabídkami práce můžete využít fórum.