Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy CAD Studio [www.cadforum.cz]
ČeskySlovenskyEnglishDeutsch
Přihlášení:
▶ Registrace

 právě nás čte: 2905
RSS tipy RSS kanál - CAD tipy
RSS diskuze RSS kanál - CAD diskuze

CAD zprávy

16. vánoční nadílka aplikací a bonusů firmy CAD Studio
Ušetřete 10% na oblíbených produktech Autodesk (rozšířeno)
ČEZ Teplárenská zvyšuje komfort služeb díky Vyjadřovacímu portálu od CAD Studia
Termíny uvádění produktů Autodesk řady 2019 (aktualizováno)
BLACK FRIDAY - Sleva 30% na CAD software
Změna v licencování virtualizovaných produktů Autodesk
Další novinky Další CAD novinky

Partnerství

Textová CAD reklama
Na tomto místě může být i reklama na vaše produkty a služby! Kontaktujte nás.
Konstruktér - časopis
IT CAD - časopis
BIMfo - BIM portál

eShopCAD Shop

eShop: CAD produkty
AutoCAD LT 2019
Nový AutoCAD LT 2019 CS+
s LT Extension za 1€ denně
Civil 3D 2019
Autodesk Civil 3D 2019 CS+ pro vaše projektování
Další produkty Další CAD produkty a mimořádné nabídky

Práce, volná místa Pracovní příležitosti: Kreslenie v REVITe

Volná pracovní místa a pracovní příležitosti v oboru CAD/GIS

Popis pozice: Obor: Působiště: Poptávané
úvazek:    i pro:    požad.vzdělání:    jazyk.znalost:

Popis nabízené pracovní pozice #259:

EXPIROVÁNO Kreslenie v REVITe
Popis pozice:Hladame studenta/brigadnika na jednoduche pravidelne prace v Revite - konkretne kreslenie podorysov a priprava podkladov pre projektanta pri tvorbe projektov pre stavebne povolenie pre rodinne domy. Idealna praca pre niekoho kto si chce nenarocnou pracou privirobit alebo v pripade zaujmu o viac prace aj dobre zarobit.
Působiště: firma Young House s.r.o. - lokalita neuvedena
Obor:Stavebnictví - Z domova
Požadavky: vzdělání: SŠ v oboru,
znalost REVIT
Uchazeč:i absolvent
Termín:vloženo Thu, 26 Oct 2017 20:45:53 UTC26.10.2017 (před 415 dny)
ZÁJEM?
(nepřihlášen)

Autor: janleskovsky

Novou pracovní pozici nebo poptávku práce či služeb můžete doplnit sami. Inzerujte volná místa a nabídky (ponuky zamestnania) zdarma na stránce "Práce" na CADforum.cz. Nabízím práci - hledám práci. Pro diskusi nad nabídkami práce můžete využít fórum.