Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy CAD Studio [www.cadforum.cz]
ČeskySlovenskyEnglishDeutsch
Přihlášení:
▶ Registrace

 právě nás čte: 3178
RSS tipy RSS kanál - CAD tipy
RSS diskuze RSS kanál - CAD diskuze

CAD zprávy

Autodesk Revit 2019.2 - update oblíbené BIM aplikace
FLASH SALE - týdenní novoroční sleva na CAD - až 25%
Školení BIM aplikací v CAB minerals a EP Rožnov - posuňte se vpřed
PFX, kde software od CAD Studia pomáhá obživnout zelenému plátnu
Využití Autodesk Infraworks v DSP a.s.
Vánoční 50% sleva na aplikaci katastrálních dat - VFK2DWG
Další novinky Další CAD novinky

Partnerství

Textová CAD reklama
Na tomto místě může být i reklama na vaše produkty a služby! Kontaktujte nás.
Konstruktér - časopis
IT CAD - časopis
BIMfo - BIM portál

eShopCAD Shop

eShop: CAD produkty
AutoCAD LT 2019
Nový AutoCAD LT 2019 CS+
s LT Extension za 1€ denně
Civil 3D 2019
Autodesk Civil 3D 2019 CS+ pro vaše projektování
Další produkty Další CAD produkty a mimořádné nabídky

Práce, volná místa Pracovní příležitosti: mikropráce překreslení

Volná pracovní místa a pracovní příležitosti v oboru CAD/GIS

Popis pozice: Obor: Působiště: Poptávané
úvazek:    i pro:    požad.vzdělání:    jazyk.znalost:

Poptávaná pozice/práce #311:

mikropráce překreslení (P-hledá práci)
Popis nabídky:Prekreslím (z digitalizujem) hociaké technické výkresy do 2D AutoCadu formát dwg a dxf. Pokiaľ by niekto chcel, viem poskytnúť aj stavebné výkresy (nakreslené pôdorysy, rezy, pohľady,detaily, situácie, prípadne aj vizualizáciu) podľa príslušných noriem a aj pre stavebné povolenie.
Prípadne zakreslím nový stav.
Vytvoření 2D a 3D vizualizací.
Udělám vám výkresovov dokumentaci v 2D nárys púdorys bokorys a podobne s rezy i kótami.
Vypracování architektonických studíí, překreslení návrhů či skic do AutoCadu. Překreslování stávajících papírových projektových dokumentací do elektronicé podoby. Vytvoření zcela nové projektové dokumentace,
V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat. 608128903
Spravím pre Vás z hocijakého schopného podkladu 3D model ľubovoľnej konštrukcie (napr. rodinného domu, halovej konštrukcie, polyfunkčnej budovy z rôznych materiálov a mnoho ďalších) v programe Revit, z ktorého následne viem vyexpedovať napríklad výkresy tvaru, pôdorysy, rezy, pohľady, detaily a situácie, ktoré budú spĺňať technické normy. Spraviť pre Vás vizualizáciu daného objektu
Spravím pre Vás z hocijakého schopného podkladu výkres AutoCadu do 2D alebo 3D. Výkres bude obsahovať všetky potrebné veci, ktoré si samozrejme môžme dohodnúť. Podklad môže byť aj formát jpg., pdf., odfotený, alebo naskenovaný náčrtok
Nabízím kreslení architektonických výkresů (půdorysy, řezy, detaily) ve stupni uzemního řízení, stavebního povolení i prováděcí dokumentace
Záruka kvalitního výkresu.Víceletá zkušenost a aktivní práce v programu.
Možnost tvorby - strojní součásti
- technické výkresy
- návrhy produktu
- půdorysy budov
Převedu obrázek do AutoCad formátu. Nejčastěji převod JPG do DWG. Po dohodě.
případně uložím do formátu .pdf
Působiště: firma HIT - ČR
Obor:obor neuveden - Z domova
Nabízím: vzdělání: VŠ v oboru, jazykové znalosti: angličtina,
znalost AutoCAD Revit
Uchazeč:
Termín:vloženo Thu, 13 Sep 2018 17:12:27 UTC13.9.2018 (před 130 dny) - od 1.11.2018 - do 31.12.2018
ZÁJEM?
(nepřihlášen)

Autor: etohit

Novou pracovní pozici nebo poptávku práce či služeb můžete doplnit sami. Inzerujte volná místa a nabídky (ponuky zamestnania) zdarma na stránce "Práce" na CADforum.cz. Nabízím práci - hledám práci. Pro diskusi nad nabídkami práce můžete využít fórum.