Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy CAD Studio [www.cadforum.cz]
ČeskySlovenskyEnglishDeutsch
Přihlášení:
▶ Registrace

 právě nás čte: 2905
RSS tipy RSS kanál - CAD tipy
RSS diskuze RSS kanál - CAD diskuze

CAD zprávy

20% sleva na vaše nákupy AutoCADu a Revitu
Krásnější BIM vizualizace v aplikaci Lumion pro Revit
Profesionální BIM školení - ARPIK OSTRAVA
Chytřejší nástroje. Snazší přístup. 20% sleva na nový Autodesk CAD.
Konference Budoucnost české výroby 2019
1700 diváků na konferenci Autodesk LIVE 2020
Další novinky Další CAD novinky

Partnerství

Textová CAD reklama
Na tomto místě může být i reklama na vaše produkty a služby! Kontaktujte nás.
Konstruktér - časopis
IT CAD - časopis
BIMfo - BIM portál

eShopCAD Shop

eShop: CAD produkty
AutoCAD LT 2020
Nový AutoCAD LT 2020 CS+
s LT Extension za 1€ denně
Autodesk Revit
Lepší Autodesk Revit 2020 CS+
- revoluce v projektování
Další produkty Další CAD produkty a mimořádné nabídky

Práce, volná místa Pracovní příležitosti: Statik/Inženýr/Konstruktér …

Volná pracovní místa a pracovní příležitosti v oboru CAD/GIS

Popis pozice: Obor: Působiště: Poptávané
úvazek:    i pro:    požad.vzdělání:    jazyk.znalost:

Popis nabízené pracovní pozice #330:

Statik/Inženýr/Konstruktér ŽB konstrukce (SŠ/VŠ)
Popis pozice:Pro vznikající pobočku renomované německé statické kanceláře (s mezinárodní působností) v Praze hledáme zájemce o práci na HPP. Vhodné pro VŠ/SŠ absolventy i uchazeče s praxí, popř. pro studenty na částečný úvazek. Zájemci z jiných než stavebních oborů jsme schopni zaučit. Konstrukce pozemních popř. dopravních staveb.

Pracovní náplň (dle kvalifikace):

- výkresy výztuže (Allplan)
- výkresy tvaru (Allplan)
- výkresy skic konstrukčních návrhů (Allplan, AutoCAD)
- 3D modelování (Allplan)
- tvorba FE modelů pro statické výpočty (SOFiSTiK, SOFiPLUS-prostředí AutoCAD)
- posudky v programu (FRILO, mb Software, DC Software, aj.)

Váš profil:

- vzdělání se stavebním zaměřením (konstrukce)
- znalost práce s PC na vysoké úrovni
- znalost AJ, NJ výhodou
- zodpovědné vystupování
- samostatnost
- zájem o další sebevzdělávání
- schopnost týmové práce

Nabízíme:

- zajímavé fin. ohodnocení odpovídající kvalifikaci s předpokládaným budoucím růstem
- zaškolení
- práci na zajímavých projektech v zahraničí (Německo)
- zázemí zavedené projekční kanceláře s víze než 75 letou historií
- příjemné pracovní prostředí
- flexibilní pracovní dobu

V případě Vašeho zájmu zašlete Váš životopis (portfolio) spolu s motivačním dopisem na adresu:

bewerbung-statik@mail.de

Odpovíme všem zájemcům!

Působiště: firma Beratende Ingenieure - Praha
Obor:Stavebnictví - Plný úvazek
Požadavky: jazykové znalosti: angličtina,
znalost Allplan, AutoCAD, SOFiSTiK, FRILO
Uchazeč:
Termín:vloženo Thu, 24 Jan 2019 22:13:25 UTC24.1.2019 (před 121 dny) - od 1.9.2019
ZÁJEM?
(nepřihlášen)

Autor: bewerbung-statik

Novou pracovní pozici nebo poptávku práce či služeb můžete doplnit sami. Inzerujte volná místa a nabídky (ponuky zamestnania) zdarma na stránce "Práce" na CADforum.cz. Nabízím práci - hledám práci. Pro diskusi nad nabídkami práce můžete využít fórum.