Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk
 - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz slaví 20 let]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
  právě nás čte: 7141
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

CAD zprávy

ARKANCE – nové jméno, stejný tým
CAD-NEWS duben 2024
Zpráva průzkumu Autodesk Design & Make 2024 potvrzuje důvěru v AI te
ARKANCE a její dceřiná společnost U.S. CAD kupují společnost CADD Mi
Pozvánka na konferenci ARKANCE LIVE 2025
CAD-NEWS březen 2024
Další novinky Další CAD novinky

Partnerství

Textová CAD reklama
Na tomto místě může být i reklama na vaše produkty a služby! Kontaktujte nás.
IT CAD - časopis
BIMfo - BIM portál
F360 - Fusion portál

eShopCAD Shop

eShop: CAD produkty
Autodesk Fusion 360
CAD/CAM/CAE aplikace Fusion 360 - nejvýhodnější CAD/CAM
E-Learning AutoCAD
eLearning kurz AutoCADu
Další produkty Další CAD produkty a mimořádné nabídky

Práce, volná místa Pracovní příležitost z Jobs.cz

Volná pracovní místa a pracovní příležitosti v oboru CAD/CAM/BIM/GIS

Popis pozice: Obor: Působiště: Poptávané
úvazek:    i pro:    požad.vzdělání:    jazyk.znalost:

Popis nabízené pracovní pozice #1381993884:

PROJEKTANT/KA SILNOPROUDÉ TECHNOLOGIE_208 (1381993884)
Popis pozicePracovní náplň:

* spolupráce při zpracování energetických výpočtů a jejich rozvoji pro trakční napájecí systémy 25kV AC, 3kV DC
* zpracování projektové dokumentace silnoproudé technologie rozvoden vvn a transformoven vvn/vn, vn/nn, napájecích a spínacích stanic 25kV 50Hz a 3kV DC, napájecích systémů 22kV a 6kV 50Hz
* spolupráce na řešení výpočtů pro dimenzování navrhovaných elektrických zařízení

Požadujeme:

* min SŠ (VŠ) elektrotechnického směru,
* znalost práce na PC (základy CAD – ACAD/MicroStation, Word, Excel),
* schopnost práce v týmu, ale i samostatně,
* zájem o problematiku oboru elektroenergetika a elektrická zařízení s preferencí drážní dopravy,
* odpovědnost a preciznost,
* výborné komunikační dovednosti,
* řidičský průkaz skupiny B,
* příjemné a profesionální vystupování

Nabízíme:

* dobré platové podmínky,
* zajímavou samostatnou a zodpovědnou práci při řešení velkých dopravních staveb,
* pracoviště vybavené moderní výpočetní technikou,
* možnost dalšího odborného a jazykového vzdělávání,
* sociální výhody (týden dovolené navíc, výhodné stravování, penzijní připojištění).

Nástup: nástup možný ihned nebo dle dohody

Bližší informace: vedoucí střediska Ing. Martin Raibr - T: 267 094 146

Prohlášení:Vaše poskytnuté údaje nebudou využity jiným způsobem než v rámci platného výběrového řízení na pozici. Po ukončení tohoto řízení budou údaje zlikvidovány.…
Působiště:SUDOP PRAHA a.s. - Hlavní město Praha - Praha
Práce:Práce na plný úvazek
Termín:vloženo 17.2.2020
-ZÁJEM-
přejdete na Jobs.cz
JOBS.cz

Novou pracovní pozici nebo poptávku práce či služeb můžete doplnit sami. Inzerujte volná místa a nabídky (ponuky zamestnania) zdarma na stránce "Práce" na CADforum.cz. Nabízím práci - hledám práci. Pro diskusi nad nabídkami práce můžete využít fórum.