Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk
 - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz slaví 20 let]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
  právě nás čte: 3611
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

CAD zprávy

Zpráva průzkumu Autodesk Design & Make 2024 potvrzuje důvěru v AI te
ARKANCE a její dceřiná společnost U.S. CAD kupují společnost CADD Mi
Pozvánka na konferenci ARKANCE LIVE 2025
CAD-NEWS březen 2024
Dubnový den s CAD technikem – bezplatná online konzultace pro vaši f
Autodesk uvádí produkty řady 2025 – termíny a novinky
Další novinky Další CAD novinky

Partnerství

Textová CAD reklama
Na tomto místě může být i reklama na vaše produkty a služby! Kontaktujte nás.
IT CAD - časopis
BIMfo - BIM portál
F360 - Fusion portál

eShopCAD Shop

eShop: CAD produkty
eLearning - Revit
eLearning kurz Revitu
Flex
Autodesk Flex Token

pay-per-use licence
Další produkty Další CAD produkty a mimořádné nabídky

Práce, volná místa Pracovní příležitost z Jobs.cz

Volná pracovní místa a pracovní příležitosti v oboru CAD/CAM/BIM/GIS

Popis pozice: Obor: Působiště: Poptávané
úvazek:    i pro:    požad.vzdělání:    jazyk.znalost:

Popis nabízené pracovní pozice #1442163917:

Designér digitálního dvojčete závodu - Frenštát p. R. (1442163917)
Popis poziceChcete se stát součástí týmu budující digitální závod ve společnosti Siemens, s.r.o., odštěpný závod Elektromotory Frenštát a podílet se i na realizaci projektů digitalizace výroby? K zajištění výroby a nevýrobních procesů budujeme digitální závod v souladu s celosvětovou vizí ve společnosti Siemens. Testujeme nové výrobní a IT technologie, integrujeme nové výrobní stroje a zařízení, aplikujeme měřící a řídicí systémy, podílíme se na vývoji nových výrobních metod. V této oblasti definujeme strategii závodu. Do mladého a zapáleného týmu hledáme nového kolegu, který by se věnoval tvorbě digitálního dvojčete výrobní technologie.

Budete se věnovat především
*tvorbě datové architektury digitálního dvojčete výrobní technologie,
*tvorbě modelů výrobních technologií,
*tvorbě simulací výrobní operací (tvorbě kinematických simulací, implementaci robotizace, podpoře pro simulaci výrobních procesů a logistiky),
*práci se softwarovými platformami NX CAD, Teamcenter for manufacturing, Technomatix Process Simulate,
*spolupráci na projektech spojených se zaváděním nových technologií a digitalizací výrobních procesů a monitoringu,
*spolupráci s interními odděleními závodu (informatika, technologie, výroba, údržba a aplikační management),
*budování kompetentního týmu se zaměřením na tvorbu digitálního dvojčete výrobní technologie,
*podpoře integrace informačních technologií ve vztahu ke své odborné oblasti,

Těšit se můžete zejména na
*kontakt s nejnovějšími technologiemi a inovacemi,
*práci v týmu zkušených kolegů, umožňující profesní růst podpořený účastí na seminářích a školeních,
*různorodou práci na zajímavých projektech, spolupráci se špičkovými odborníky,
*možnost profesního i kariérního růstu,
*využití znalostí cizích jazyků,

Měl/a byste mít
*vysokoškolské vzdělání se zaměřením na strojírenství, automatizaci, robotizaci, elektrotechniku
*komunikativní znalost AJ,
*inovativní, kreativní, technické, programátorské, algoritmické myšlení,
*zkušenost s platformami NX CAD, Teamcenter a Technomatix,
*schopnost práce na malých i velkých projektech,
*nadšení a zájem o technologické novinky,
*organizační a komunikační schopnosti pro práci v malých týmech,
*mentorské a prezentační dovednosti výhodou,
*řidičský průkaz skupiny B.
*odborná způsobilost vyhláška č. 50/1978 sb. §6 – není podmínkou

Pokud máte pocit, že nesplňujete některou z podmínek, nevadí. Můžete nabídnou příbuzné kompetence z oblasti tvorby digitálního dvojčete výrobních technologií. Potřeba a rozsah znalostí se neustále mění. Nehledáme 100% ideální kandidáty, kteří umí vše, ale nové kolegy, kteří mají zájem o inovace, chtějí budovat něco nového, získávat nové znalosti, případně uplatnit i svou vizi.

Dále nabízíme
*otevřené možnosti expertního i manažerského růstu
*pružnou pracovní dobu, možnost využití HO
*program zaměstnaneckých výhod:
*roční příspěvek 32 000 Kč do programu Benefit plus
*odměny při životním a pracovním jubileu až do 40.000, - Kč
*bezúročné půjčky pro zaměstnance až 300.000, - Kč
*zvýhodněné nabídky pro zaměstnance Siemens
*závodní jídelnu v areálu firmy
*multisport kartu
*akciový program pro zaměstnance
*dobrovolnický den, společenské a kulturní akce
*5 týdnů dovolené…
Působiště:Siemens s.r.o. - Moravskoslezský kraj - Frenštát pod Radhoštěm
Práce:Práce na plný úvazek
Termín:vloženo 12.2.2020
-ZÁJEM-
přejdete na Jobs.cz
JOBS.cz

Novou pracovní pozici nebo poptávku práce či služeb můžete doplnit sami. Inzerujte volná místa a nabídky (ponuky zamestnania) zdarma na stránce "Práce" na CADforum.cz. Nabízím práci - hledám práci. Pro diskusi nad nabídkami práce můžete využít fórum.