Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk
 - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz slaví 20 let]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
  právě nás čte: 10729
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

CAD zprávy

ARKANCE – nové jméno, stejný tým
CAD-NEWS duben 2024
Zpráva průzkumu Autodesk Design & Make 2024 potvrzuje důvěru v AI te
ARKANCE a její dceřiná společnost U.S. CAD kupují společnost CADD Mi
Pozvánka na konferenci ARKANCE LIVE 2025
CAD-NEWS březen 2024
Další novinky Další CAD novinky

Partnerství

Textová CAD reklama
Na tomto místě může být i reklama na vaše produkty a služby! Kontaktujte nás.
IT CAD - časopis
BIMfo - BIM portál
F360 - Fusion portál

eShopCAD Shop

eShop: CAD produkty
AutoCAD LT 2025
Nový AutoCAD LT 2025 CS+
s LT Extension za 1€ denně
Civil 3D 2025
Autodesk Civil 3D 2025 CS+ pro vaše projektování
Další produkty Další CAD produkty a mimořádné nabídky

Práce, volná místa Pracovní příležitost z Jobs.cz

Volná pracovní místa a pracovní příležitosti v oboru CAD/CAM/BIM/GIS

Popis pozice: Obor: Působiště: Poptávané
úvazek:    i pro:    požad.vzdělání:    jazyk.znalost:

Popis nabízené pracovní pozice #1448350240:

Konstruktér zakázkové výroby - plechové konstrukce (1448350240)
Popis poziceZákladní informace:
Hledáme konstruktéry do strojírenské společnosti, kde bude Vašim úkolem nakreslit ve 3D funkční model výrobku nebo sestavy pro zákazníka přímo na míru! Čeká Vás kreativní práce, stabilní místo a příjemný pracovní kolektiv.

Náplň práce:
* zpracování konstrukčních návrhů pro nové výrobky podle požadavků zákazníka
* úprava a modernizace stávajících sestav a výrobků
* spolupráce s kolegy v konstrukci
* komunikace s výrobou při zavádění nových výrobků

Požadujeme:
* SŠ/VŠ technického směru
* min. 1 rok praxe jako strojní konstruktér
* praktické zkušenosti s tvorbou 3D výkresů
* zodpovědnost, samostatnost ale i týmový duch

Nabízíme:
* 5 týdnů dovolené
* flexibilní pracovní dobu
* jazykové kurzy a další odborná školení
* permanentky na sportovní využití
* stabilní zaměstnání v oboru

Poznámka:
Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx) na emailovou adresu m.maskova@jobscontact.cz. Pokud jste již v minulosti s námi komunikovali, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.
Kandidáty, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.
Tato nabídka může zajímat také kandidáty, kteří hledají práci jako Design Engineer, strojní inženýr, designer, projektant, konstruktér prostějov, konstruktér Brno venkov, apod.