Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk
 - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz slaví 20 let]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
  právě nás čte: 7296
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

CAD zprávy

ARKANCE – nové jméno, stejný tým
CAD-NEWS duben 2024
Zpráva průzkumu Autodesk Design & Make 2024 potvrzuje důvěru v AI te
ARKANCE a její dceřiná společnost U.S. CAD kupují společnost CADD Mi
Pozvánka na konferenci ARKANCE LIVE 2025
CAD-NEWS březen 2024
Další novinky Další CAD novinky

Partnerství

Textová CAD reklama
Na tomto místě může být i reklama na vaše produkty a služby! Kontaktujte nás.
IT CAD - časopis
BIMfo - BIM portál
F360 - Fusion portál

eShopCAD Shop

eShop: CAD produkty
Revit LT
Revit LT 2025 - 3D BIM v ceně AutoCADu LT
AutoCAD LT 2025
Nový AutoCAD LT 2025 CS+
s LT Extension za 1€ denně
Další produkty Další CAD produkty a mimořádné nabídky

Práce, volná místa Pracovní příležitost z Jobs.cz

Volná pracovní místa a pracovní příležitosti v oboru CAD/CAM/BIM/GIS

Popis pozice: Obor: Působiště: Poptávané
úvazek:    i pro:    požad.vzdělání:    jazyk.znalost:

Popis nabízené pracovní pozice #1450716858:

Projektant/ka osvětlovacích soustav (1450716858)
Popis poziceÚVODNÍ SLOVO
Ve společnosti HORMEN se zabýváme návrhy a prodejem projektových řešení osvětlovacích soustav, svítidel a aplikací pro obchodní a kancelářská centra, hotely, školy, veřejné budovy a venkovní prostory. Sami si svoje produkty vyvíjíme a vyrábíme. Naši kvalifikovaní pracovníci se zaměřují na neustálý vývoj produktů a inovativní technická řešení, díky čemuž jsme se stali úspěšnými leadery na trhu s osvětlovací technikou. Mezi naše významné referenční projekty patří pražské Florentinum, Aqualand Moravia v Pasohlávkách, ostravská Nová Karolina nebo třeba moskevské administrativní centrum Com City.
POJĎTE SE SPOLU S NÁMI ROZVÍJET NA PROJEKTECH, KTERÉ MAJÍ ÚSPĚCH PO CELÉM ČESKU.

Koho hledáme?
V současné době hledáme kolegu na pozici Světelný technik do oddělení "lighting design". Mělo by se jednat o samostatného, technicky orientovaného člověka, který si umí rychle osvojit svěřenou problematiku. Zaboduje u nás schopnost navrhnout a pečlivě nakreslit řešení osvětlovací soustavy a zvolené řešení odůvodnit. Dále uvítáme komunikativnost, prezentační dovednosti a schopnost školit zákazníky – toto není podmínkou, spíše výhodou.

Co bude náplní Vaší práce?
• Návrhy osvětlovacích soustav, řídících systémů a systémů nouzového osvětlení
• Zpracování světelně technických projektů
• Komunikace s architekty, investory a projektanty
• Oživování a nastavování systémů
• Technicko-obchodní servis

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?
Určitě se u nás neobejdete bez elektrotechnického vzdělání. Praxe není důležitá, rádi dáme šanci i absolventům vysokých škol. Podstatná je pro nás však znalost programu AutoCad a běžné práce s počítačem. Požadujeme rovněž řidičský průkaz skupiny B.

Co je výhodou?
Uvítáme znalost angličtiny či němčiny. Řada projektů je realizována v zahraničí, zaměstnanci s jazykovou vybaveností mají tím pádem ve společnosti větší příležitost k růstu a možnost dostat se k zajímavějším projektům.

Co Vám můžeme nabídnout?
Přátelské a příjemné prostředí malé firmy. V nedávném průzkumu spokojenosti zaměstnanců většina uvedla, že se do práce těší na své kolegy K dispozici budete mít mobilní telefon i pro soukromé účely. Dále Vám můžeme nabídnout stravenky, pravidelné teambuildingy, akce pro zaměstnance a občerstvení na pracovišti. Samozřejmě Vás zaškolíme, a navíc budete mít možnost dál rozvíjet své schopnosti a podílet se na projektech, které dělají radost tisícům lidí v Česku i mimo něj.…
Působiště:ČEZ, a. s. - Jihomoravský kraj - Brno
Práce:Práce na plný úvazek
Termín:vloženo 10.2.2020
-ZÁJEM-
přejdete na Jobs.cz
JOBS.cz

Novou pracovní pozici nebo poptávku práce či služeb můžete doplnit sami. Inzerujte volná místa a nabídky (ponuky zamestnania) zdarma na stránce "Práce" na CADforum.cz. Nabízím práci - hledám práci. Pro diskusi nad nabídkami práce můžete využít fórum.