Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy CAD Studio [www.cadforum.cz]
ČeskySlovenskyEnglishDeutsch
Přihlášení:
▶ Registrace

 právě nás čte: 6899 

CAD tip CAD tip # 8294:

Otázka CAD 
 %  platforma  kategorie 
Q - otázka

Nedokumentovaná volba nastavení jemnosti obrázků pro Viewpoints Report v Navisworks.

A - odpověď Autodesk Navisworks vytváří HTML zprávy "Viewpoints Report" (Ctrl+Shift+W) s předdefinovaným rozlišením obrázků (pohledů) 512x512 pixelů. V pokročilém nastavení aplikace ale můžete velikost těchto záběrů vašeho modelu zvětšit.

Při spouštění dialogu možností aplikace - Options Editor - přidržte klávesu Shift. Tedy "Zelené N" > Shift-Options. Tím spustíte rozšířenou verzi nastavení programu.

Nyní přejděte na položku Interface > Viewpoint Defaults a v sekci "Viewpoints Report" nastavte požadované jemnější parametry - např. "Image Anti-Aliasing Passes" na 4 a "Image Height" a "Image Width" na 1024. Nastavení uložte a zopakujte vytvoření zprávy.

Viewpoints options

Podobně můžete upravit nastavení i pro reporty kolizí (Clash Detection). Toto nastavení velikosti obrázků najdete v tomtéž dialogu, ve větvi Registry > Current User > Clash Detection > Reports.

NW2012NW2011
100% *  CAD 
1.11.2011    1207×  
 
Související CAD produkty:
Ceny - CAD eShop:
platí pro: Navisworks 2012 · Navisworks 2011 ·

Zpět   Všechny další tipy

Automatická tvorba izometrického výkresu z 3D modelu potrubí. « | » Využití kontextového ribbonu pro rychlejší kreslení polí.

Pomohl vám tento tip? Provoz služby CADForum.cz podpoříte i nákupem produktů Autodesk u provozovatele tohoto serveru a Platinum partnera Autodesku, firmy CAD Studio.
Můžete si také přidat odkaz na vaše stránky: CAD Fórum - diskuze, tipy, bloky a utility
CAD:    OS:    Kateg: 
Text:  FAQ   


Tipy a triky prosím využívejte na vlastní zodpovědnost.
Provozovatel (CAD Studio s.r.o.) nenese odpovědnost za případné potíže vzniklé v souvislosti s použitím kteréhokoliv z uvedených tipů.
Pro plné zvládnutí dané aplikace doporučujeme absolvování některého z nabízených CAD školení.
Další publikování obsahu je dovoleno jen se souhlasem autora.
TOPlist