Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy CAD Studio [www.cadforum.cz]
ČeskySlovenskyEnglishDeutsch
Přihlášení:
▶ Registrace

 právě nás čte: 5505 

CAD tip CAD tip # 11706:

Otázka CAD 
 %  platforma  kategorie 
Q - otázka

Pojmenované pohledy v Autodesk Fusion 360.

A - odpověď Autodesk Fusion 360 umí, podobně jako jiné CAD a BIM aplikace, ukládat aktuálně nastavené 3D pohledy (směr, zoom, vlastnosti zobrazení) pod zadaným jménem a později se k nim opět vracet.

Přednastavené pohledy TOP (půdorys), FRONT (nárys), RIGHT (bokorys pravý) a HOME (izometrický), stejně jako vámi definované uživatelské pohledy, najdete ve stromu prohlížeče ve větvi "Named Views". Přidávat pohledy můžete pomocí kontextové nabídky na tomto uzlu prohlížeče (New Named View).

Kromě samotné funkce uložení pod zadaným názvem se pojmenovaný pohled využívá i pro cloud rendering. Uživatelský pohled se (po uložení návrhu) objeví ve vyrendrované podobě v paletě "RENDERING GALLERY" v prostředí RENDER. Pokud chcete, aby se daný pohled automaticky aktualizoval a rendroval při každém uložení verze návrhu, přetáhněte jej myší do levého panelu "RENDER ON SAVE".

Ukázka postupu:

Tyto předrendrované pojmenované pohledy pak jsou také dostupné na stránce Přehled u daného dokumentu (návrhu) v prostředí týmové správy dokumentů na Fusion Team.

Fusion360
100% *  CAD 
29.11.2017    435×  
 
Související CAD produkty:
Ceny - CAD eShop:
platí pro: Fusion360 ·

Zpět   Všechny další tipy

Jak převést texty na atributy bloků (referencí)? « | » Rozdělení a spojení vícesloupcových výkazů na výkresech Revitu.

Pomohl vám tento tip? Provoz služby CADForum.cz podpoříte i nákupem produktů Autodesk u provozovatele tohoto serveru a Platinum partnera Autodesku, firmy CAD Studio.
Můžete si také přidat odkaz na vaše stránky: CAD Fórum - diskuze, tipy, bloky a utility
CAD:    OS:    Kateg: 
Text:  FAQ   


Tipy a triky prosím využívejte na vlastní zodpovědnost.
Provozovatel (CAD Studio s.r.o.) nenese odpovědnost za případné potíže vzniklé v souvislosti s použitím kteréhokoliv z uvedených tipů.
Pro plné zvládnutí dané aplikace doporučujeme absolvování některého z nabízených CAD školení.
Další publikování obsahu je dovoleno jen se souhlasem autora.
TOPlist